X-Rite i1Publish Pro 3

X-Rite i1Publish Pro 3
Předkonfigurovaná sada X-Rite i1Publish Pro 3 je nový standard pro profesionály v předtiskové přípravě a tisku, kteří hledají dokonalou přesnost barev při každém tisku.
 
87 790 Kč
72 554  Kč bez DPH
Dostupnost
Dostupnost na pobočkách
Koncová cena bez DPH
74 122 Kč
Výrobce
X-Rite
Recyklační poplatek
1.60 Kč , DPH:  21%  (Drobná kancelářská zařízení do 0,5 kg počítačové)
Vaše cena  s RP*
72 554 Kč
DPH
21%
Kód
MOEO3PUB
Part No.
EO3PUB

  Popis produktu

  Předkonfigurovaná sada X-Rite i1Publish Pro 3 je standard pro profesionály v předtiskové přípravě a tisku, kteří hledají dokonalou přesnost barev při každém tisku. Tato verze podporuje vytváření profilů monitorů, projektorů a tiskáren v módu CMYK a zajišťuje kontrolu kvality tiskárny. Nová verze nahrazuje i1Publish Pro 2 pro většinu aplikací.


  Produkt i1Publish Pro 3 nabízí nejpřesnější a konzistentní kalibraci barev, vytváření ICC profilů od zachycení po zobrazení až po tisk. i1Publish Pro 3 kombinuje prvotřídní hardware a software a poskytuje tak dokonalou profesionální správu barev pro profesionály, kteří tisknou. Nové zařízení přináší přesnější a spolehlivější výsledky než jakékoli jiné zařízení ve své kategorii a je dvakrát rychlejší než jeho předchůdce, což z něj činí nezbytný produkt pro profesionály v oblasti barvy.

   

  Zažádejte si o zpětný bonus z nákupu nového zažízení! Stačí vyplnit údaje na této stránce:
  https://xritepromos.com

   

   

  Vlastnosti:

  • LED s plným barevným spektrem
  • Měření až 5000 nitů na monitorech s vysokým jasem
  • M0, M1 a M2 současně při jednom měření
  • Apertura 4,5 mm
  • Čte menší políčka než i1Pro 2 s vyšší přesností
  • Software Publish

   

  Více o produktu
  Example Page

  Hlavní nové funkce: Novým světelným zdrojem je LED s plným barevným spektrem, což umožňuje skenování jedním průchodem a zvyšuje spolehlivost a přesnost zařízení. Nově podporuje měření až 5000 nitů na monitorech s vysokým jasem. Měří M0, M1 a M2 současně při jednom měření a zkracuje tak dobu skenování na polovinu a umožňuje čtení menších kalibračních polí než i1Pro 2. Kompenzace vlivu optických zjasňovačů předvídá, jak budou barvy vytištěné na papíře s optickými zjasňovači vypadat za standardních i specifických světelných podmínek. Zpětná vazba uživatele v reálném čase zajišťuje přesnou polohu měření a k dispozici je automatický nástroj pro úpravu a opravu menších posunů měření. Zařízení je vybavené standardem XRGA (X-Rite Graphic Arts Standard) pro rychlejší a snadnější dodržení souladu s ISO normami a zajišťuje, že data odeslaná nebo přijatá jsou spolehlivá a opakovatelná, což snižuje plýtvání časem při přeměřování.

   

  X-Rite i1Photo Pro 3 má aperturu 4,5 mm, měří nejmenší kalibrační políčko o velikosti 6 x 6 mm a maximální podporovaná svítivost v cd / m2 je 5000.

   

  i1Publish (software) obsahuje: software i1Profiler (kalibrace monitorů, projektorů, vytváření ICC profilů RGB, CMYK, CMYK+4 tiskáren), PANTONE Color Manager (software umožnující update aktuálních knihoven přímých barev PANTONE pro Adobe a Quark aplikace, měření přímých barev), ColorChecker Camera - software na vytvoření profilu digitálních fotoaparátů a kalibrační terče: ColorChecker Proof a ColorChecker Classic mini. i1Publish (software) s plnou výbavou pro profesionální kalibraci je určen pro pracovníky předtiskové přípravy (reklamní agentury, grafická studia, reprostudia, ofestové tiskárny, studia s digitálním tiskem atd.) či fotografy, kteří již vlastní spektrofotometr i1 Pro nebo i1 Pro 2.

   

  Varianty:

  • X-Rite i1Basic Pro 3
   Obsahuje vlastní spektrofotometr s licencí pro měření a ověření kvality displeje. Vhodný jako doplněk pro aplikace třetích stran, které mu poskytují podporu (typicky tiskové RIPy).
    
  • X-Rite i1Publish Pro 3
   Doplňuje podporu pro CMYK a CMYK+4 řízení, ověřování barevné kvality tiskáren a vytvoření referenční charakterizace.
    

  Poslat dotaz

  Dotaz k tomuto produktu

  Váš e-mail
  Dotaz
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

  Parametry

  Kalibrace

  Co kalibruje Skener, LCD, Projektor, RGB tiskárna, CMYK tiskárna
  Kalibrační zařízení Spektrofotometr
  Užití Profesionální
  Připojení USB
  Typ měření M0, M2, M1, M3
  Rozměr čočky (apertura) 4,5 mm
  Druh zařízení Ruční
  Zdroj světla LED

  Všechny produkty

  Výrobce X-Rite

  Příslušenství

   
  30 060 Kč 

  bez DPH

  36 373 Kč 

  s DPH

  Celodenní školení vybraného přístroje X-Rite v rozsahu 8 hodin pro neomezený počet účastníků.

   
  97 430 Kč 

  bez DPH

  117 890 Kč 

  s DPH

  pro i1Pro 3 / i1Pro 3 Plus. Automatické rameno a stůl pro i1Pro 3 Plus.

  Podobné produkty

   
  41 397 Kč 

  bez DPH

  50 090 Kč 

  s DPH

  Spektrofotometr pro další aplikace Předkonfigurovaná sada X-Rite i1Basic Pro 3 je nový standard pro všechny ty, kteří hledají dokonalou přesnost barev při každém tisku.

   
  47 017 Kč 

  bez DPH

  56 890 Kč 

  s DPH

  Bez software. Spektrofotometr pro kalibraci ve fotografii, designu, textilním, obalovém průmyslu.

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.