Aktuality

OBNOVENO: Adobe Creative Cloud pro týmy PROMO se slevou 30%!
Top novinka - 7. července 2016 - Software

Licence Adobe Creative Cloud pro týmy (All Apps) si můžete opět zakoupit slevou 30%, pokud vlastníte licenci Adobe CS5, CS5.5 nebo CS6. Podmínkou je dodání sériového čísla. Zde naleznete základní informace o  Adobe Creative Cloud.
Celý textVíce o produktu

Adobe Creative Cloud for Teams
Doprodej některých Epson médií za zajímavé ceny!
8. června 2016 - Materiály

Využijte nabídky doprodeje některých médií Epson za velice zajímavé ceny!
Navíc stále platí, že pokud sháníte originální fotopapíry Epson do velkoformátových tiskáren, dostupnost je pouze 2-5 dní!
Celý textVíce o produktu

epson
Novinka: rychlé velkoformátové Epsony SC-P10000 a SC-P20000
6. června 2016 - Hardware

Při příležitosti mezinárodního veletrhu Drupa byly uvedeny na trh nové rychlé velkoformátové grafické tiskárny Epson SureColor-P10000 (44") a SureColor P-20000 (64") s inkousty Ultrachrome Pro. Jsou určeny především pro fotolaboratoře, vytížená kopírovací centra a firmy hledající vlastní tisková řešení.
Více o produktu

Epson SC-P1000 a Epson SC-P20000
X-Rite uvádí novinky: eXact Xp a InkFormulation 6.3
20. května 2016 - Informace

Před letošní výstavou Drupa uvádí X-Rite na trh novinky. Mezi ně patří speciální verze spektrálního fotometru eXact Xp pro měření ohebných filmových materiálů a nová verze recepturovacího software InkFormulation 6.3!
Celý textVíce o produktu

X-Rite eXact Xp InkFormulation 6.3
Nové profesionální monitory EIZO 24" s tenkým rámečkem
13. května 2016 - Hardware

U všech monitorů ColorEdge oceníte prvotřídní panel LCD se širokým barevným rozsahem, o jehož řízení se starají speciální mikroprocesory vyvinuté společností EIZO. Další předností je kalibrační software ColorNavigator. Tovární kalibrace a precizně doladěné rozložení jasu i barevné homogenity každého jednotlivého monitoru zaručují nezkreslenou reprodukci obrazových dat. Všechny monitory ColorEdge vyrábí společnost EIZO ve vlastních japonských továrnách uplatňujících přísnou kontrolu kvality. Proto na ně může poskytnout pětiletou záruku. Vyberte si ze 24palcových modelů ColorEdge ten, který se vám nejlépe hodí.
Více o produktu

Fotopapír Ilford Gold Fibre Gloss získal prestižní TIPA ocenění
11. května 2016 - Materiály

S potěšením oznamujeme, že fotopapír ILFORD GALERIE Prestige Gold Fibre Gloss získal prestižní TIPA ocenění v kategorii “Nejlepší Inkjet Photo Paper” roku 2016.
Celý textVíce o produktu

tipa
PANTONE - nové barvy, nové možnosti
16. března 2016 - Materiály

Po významném rozšíření textilních barev v loňském roce uvádí firma PANTONE na trh nové barvy pro oblast grafického designu. Do stávajícího vzorníku Pantone Matching System přibylo dalších 112 barev, které byly navrženy předními designéry. Celkově je v knihovně Pantone 1.867 barev.
Celý textVíce o produktu

PANTONE 2016
Jak přejít s digitálním nátiskem na Fogru 51
23. února 2016 - Software

V ofsetové produkci se stále více uplatňují papíry s optickými zjasňovači (OBA). Tiskové standardy vycházejí těmto požadavkům vstříc, a po více než roce testování jsou nyní připraveny k širokému použití nové reference: Fogra 51 (PSO Coated v3) a Fogra 52 (PSO Uncoated v3). Tiskový průmysl nebude dlouho váhat. Připravte nové podmínky pro digitální nátisk i vy!
Celý textVíce o produktu

Fogra 51
EFI webináře 2016
20. ledna 2016 - Informace

Zveme vás na další sérii webinářů zdarma pořádaných firmou EFI, týkající se pokročilé správy barev pro digitální tisk (Advanced color management for digital print systems), použití Enfocus PitStop editačních nástrojů pro rychlou úpravu dat (Use powerful Enfocus PitStop Edit PDF tools to quickly make print-ready files), jak rychle řešit problémy s tiskovými daty (Best practices for troubleshooting print quality problems) a optimalizace tiskové produkce (Use powerful print production analytic s for higher profitability).
Celý textVíce o produktu

EFI webináře 2016
Novinka: ColorChecker Video a Video Passport
8. prosince 2015 - Hardware

X-Rite uvedl na trh zcela nové kalibrační terče ColorChecker Video a ColorChecker Video Passport určené především kreativním video profesionálům a nadšencům.
Celý textVíce o produktu

X-Rite ColorChecker Video
Starší aktuality 


PŘIHLÁSIT DTPnews

Informace o novinkách, slevách a speciálních akcích e-mailem. Zaregistrujte se!

Aktualizováno:
29.7.2016, 20:06
Skladová dostupnost:
online