QuarkCopyDesk

Trvalá licence MAC/WIN 
QuarkCopyDesk
QuarkXPress CopyDesk je software pro spolupráci na obsahu, který umožňuje úpravy kopií a obrázků bez nutnosti měnit zavedený layout. Po vytvoření návrhu stránky v QuarkXPress lze nadpisy, podnadpisy, bloky textů, fotografie a grafiku označit jako nové ...
 
7 850 Kč
6 488  Kč bez DPH
Dostupnost
Dostupnost na pobočkách
Koncová cena bez DPH
6 587 Kč
Výrobce
Quark
DPH
21%
Kód
QUECD
Part No.
350020

  Popis produktu

  QuarkXPress CopyDesk je software pro spolupráci na obsahu, který umožňuje úpravy kopií a obrázků bez nutnosti měnit zavedený layout. Po vytvoření návrhu stránky v QuarkXPress lze nadpisy, podnadpisy, bloky textů, fotografie a grafiku označit jako nové nebo upravitelné součásti, které mohou autoři a redaktoři přidat nebo upravit. Takto přidělený článek si otevřete v CopyDesku a editujete. Text lze měnit, obrázky umisťovat, ořezávat nebo otáčet a vše tak dotvářet na míru daného článku. Můžete tak zefektivnit publikační proces, vyvarovat se chyb a snáze dodržet termíny.

  QuarkXPress CopyDesk se integruje s QuarkXPress i s publikačním systémem Quark Publishing Platform.

  Hlavní výhody CopyDesk

  Umožněte svým návrhářským a redakčním týmům spolupracovat, zkraťte cykly recenzování a schvalování a zefektivněte procesy tvorby a publikování obsahu. QuarkXPress CopyDesk usnadňuje kontrolu kopií, jejich úpravu a základní úpravy fotografií při zachování integrity návrhů stránek.

  Pomocí tohoto softwaru můžete:

  • Vyvinout jediný automatizovaný pracovní postup pro efektivnější produkci obsahu a publikační procesy, čímž se eliminují četné cykly recenzování a schvalování.
  • Vidět přesnou reprezentaci rozvržení QuarkXPressu, ale umožnit úpravy pouze konkrétních komponent určených designérem/designérským týmem.
  • Zachovat atributy, jako jsou styly, geometrie článků, pomlčky a odůvodnění.
  • Upravovat stávající kopie, měnit nadpisy, vkládat poznámky, umisťovat fotografie a provádět základní úpravy fotografií.
  • Přidávat nadpisy, podnadpisy a obrázky a navíc přesně přizpůsobit kopii konečnému rozvržení v aplikaci QuarkXPress.
  • Zobrazení poznámek, sledovaných změn a doplnění obsahu v kontextu rozvržení, což zlepšuje komunikaci a spolupráci mezi členy týmu.

  Stránky výrobce:

  http://www.quark.cz

  Poslat dotaz

  Dotaz k tomuto produktu

  Váš e-mail
  Dotaz
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

  Parametry

  Software

  Typ licence Trvalá
  Verze softwaru Nová licence
  Operační systém Mac/Win
  Jazyk aplikace Čeština, Multijazyková (vč. CZ)
  Určeno pro Komerční použití
  Počet licencí Jeden uživatel

  Všechny produkty

  Výrobce Quark

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.