Esko ArtiosCAD 3D Drafting Solution

První nová licence 
Esko ArtiosCAD 3D Drafting Solution
Cena za první licenci. Nejrozšířenější konstrukční software (2D i 3D vizualizace) pro tvorbu obalů z hladké či vlnité lepenky vč. jejich databází.
 
310 190 Kč
256 355  Kč bez DPH
Dostupnost
Dostupnost na pobočkách
Koncová cena bez DPH
263 380 Kč
Výrobce
Esko
DPH
21%
Kód
ES96AR159T
Part No.
96AR159T

  Popis produktu

  Nejrozšířenější konstrukční software pro tvorbu obalů z hladké či vlnité lepenky, displayů i pro další strukturální design. Zahrnuje kompletní nástroje pro konstrukci, grafiku a design, katalogy ECMA a FEFCO, vizualizaci v PDF i včetně event. potisku, vše ve 2D i 3D.  Nemusíte být zkušený konstruktér, abyste vytvářel profi obaly. Tento software v sobě zahrnuje katalogy obalů ECMA (obaly z hladké lepenky)  a FEFCO (obaly z vlnité lepenky) či displayů. Stačí si z katalogu vybrat požadovaný obal a zadat rozměry a celá konstrukce se automaticky přepočítá dle Vašich požadvků a pokud chcete, lze obal dále libovolně upravovat. Pokud má být obal či display opatřen potiskem, můžete ho na Vaši konstrukci naimportovat. Samozřejmě lze vytvořit i svou vlastní konstrukci na "bílém plátně". K dispozici jsou různé možnosti náhledu finálního obalu ve 2D i 3D, buď ve formátu PDF či pomocí různých prohlížečů. Prezentovat lze obal a jeho funkčnost též pomocí animace.


  Poslat dotaz

  Dotaz k tomuto produktu

  Váš e-mail
  Dotaz

  Parametry

  Software

  Typ aplikace Samostatná
  Typ licence Trvalá
  Verze softwaru Nová licence
  Operační systém Mac/Win
  Jazyk aplikace Čeština, Angličtina
  Určeno pro Komerční použití
  Počet licencí Jeden uživatel

  Všechny produkty

  Výrobce Esko

  Podobné produkty

   
  50 074 Kč 

  bez DPH

  60 590 Kč 

  s DPH

  První nová licence Modul pro automatizaci změny rozměrů vytvořených návrhů obalů.

   
  30 983 Kč 

  bez DPH

  37 490 Kč 

  s DPH

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.