Powered by Smartsupp

Esko ArtiosCAD 2D Drafting Solution

První nová licence 
Esko ArtiosCAD 2D Drafting Solution
Cena za první licenci. Konstrukční software (2D zobrazení) pro tvorbu obalů z hladké či vlnité lepenky vč. jejich databází.
 
170 990 Kč
141 314  Kč bez DPH
Dostupnost
Dostupnost na pobočkách
Koncová cena bez DPH
145 198 Kč
Výrobce
Esko
DPH
21%
Kód
ES96AR158T
Part No.
96AR158T

  Popis produktu

  Nejrozšířenější konstrukční software pro tvorbu obalů z hladké či vlnité lepenky, displayů i pro další strukturální design. Zahrnuje kompletní nástroje pro konstrukci, grafiku a design, katalogy ECMA a FEFCO, vizualizaci v PDF i včetně event. potisku, vše ve 2D.

   

  Nemusíte být zkušený konstruktér, abyste vytvářel profi obaly. Tento software v sobě zahrnuje katalogy obalů ECMA (obaly z hladké lepenky)  a FEFCO (obaly z vlnité lepenky) či displayů. Stačí si z katalogu vybrat požadovaný obal a zadat rozměry a celá konstrukce se automaticky přepočítá dle Vašich požadvků a pokud chcete, lze obal dále libovolně upravovat. Pokud má být obal či display opatřen potiskem, můžete ho na Vaši konstrukci naimportovat. Samozřejmě lze vytvořit i svou vlastní konstrukci na "bílém plátně". K dispozici jsou různé možnosti náhledu finálního obalu ve 2D, buď ve formátu PDF či pomocí různých prohlížečů.


  Poslat dotaz

  Dotaz k tomuto produktu

  Váš e-mail
  Dotaz
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

  Parametry

  Software

  Typ aplikace Samostatná
  Typ licence Trvalá
  Verze softwaru Nová licence
  Operační systém Win
  Jazyk aplikace Čeština, Angličtina
  Určeno pro Komerční použití
  Počet licencí Jeden uživatel

  Všechny produkty

  Výrobce Esko

  Podobné produkty

   
  61 562 Kč 

  bez DPH

  74 490 Kč 

  s DPH

  První nová licence Modul pro automatizaci změny rozměrů vytvořených návrhů obalů.

   
  38 091 Kč 

  bez DPH

  46 090 Kč 

  s DPH

  volitelný doplněk ArtiosCAD je ve všech verzích 2D i 3D vybaven funkcí vyřazování na arch na principu bounding boxes, tzn. skládání jednotlivých užitků vedle sebe na arch. Pokud ale pracujete s objekty, které lze tzv. zasouvat do sebe (nesting) a máte zájem efektivněji ...

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.