Adobe CC ALL APPS MP ML (+CZ) EDU NEW K-12, NAMED (12 měsíců)

K-12, NAMED (12 měsíců). 
Adobe CC ALL APPS MP ML (+CZ) EDU NEW K-12, NAMED (12 měsíců)
Nová EDU licence K-12 Adobe CC All Apps na jméno pro základní a střední školy.
 
223 Kč
184  Kč bez DPH
Dostupnost
Dostupnost na pobočkách
Výrobce
Adobe
DPH
21%
Kód
AD65291795BB04A12
Part No.
65291795BB04A12

  Popis produktu

  Školní multilicence pro základní a střední školy (K-12 300+ NAMED Multilicense). Licence jsou určeny studentům, učitelům a pracovníkům školy pro jmenovité přidělení licencí.

  Umožňuje osobám s přidělenou licencí využívat aplikace Adobe jak při výuce, tak i na domácí přípravu. A to včetně doplňkových mobilních aplikací a online služeb.

  K dispozici formou sady Adobe Creative Cloud pro počet od 300 licencí výš. Minimální počet nově snížen z 500 na 300 licencí.

  Adobe licence na jméno je nejoblíbenější a nejběžnější metodou pro nasazení Adobe Creative Cloud. Tyto licence jsou přenosné a jsou vázané na email, nebo na Adobe ID daného uživatele.

  Tyto licence má na starost daný správce, který přiděluje/odebírá aplikace Adobe CC. Licence vyžadují pravidelné připojení k internetu. Studenti/učitelé mohou aplikace a služby používat jednoduše po zadání svých přihlašovacích údajů.

   

  Obsahuje Photoshop CC, Illustrator CC, InDesign CC, Dreamweaver CC, Adobe Premiere Pro CC, After Effects CC, Acrobat XI Pro, Muse CC, Audition CC, Bridge CC, Encore, Fireworks, Flash Builder Premium, Flash Professional CC, InCopy CC, Lightroom, Media Encoder CC, Prelude CC, SpeedGrade CC


  Poslat dotaz

  Dotaz k tomuto produktu

  Váš e-mail
  Dotaz
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

  Parametry

  Software

  Typ aplikace Samostatná
  Typ licence Předplatné
  Verze softwaru Nová licence
  Operační systém Mac/Win
  Jazyk aplikace Multijazyková (vč. CZ)
  Určeno pro EDU - školská licence
  Počet licencí Jeden uživatel

  Všechny produkty

  Výrobce Adobe

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.