Powered by Smartsupp
Velký přehled licencí pro školství. Podívejte se, jaké jsou možnosti, a vyberte tu nejlepší pro vaši instituci.

Související produkty

 
192 Kč 

bez DPH

232 Kč 

s DPH

K-12, NAMED (12 měsíců). Nová EDU licence K-12 Adobe CC All Apps na jméno pro základní a střední školy.

 
1 190 Kč 

bez DPH

1 450 Kč 

s DPH

1 440 Kč 

s DPH

K-12, SHARED DEVICE (12 měsíců) Nová EDU licence K-12 Adobe CC All Apps na sdílené zařízení pro základní a střední školy.

 
9 000 Kč 

bez DPH

11 090 Kč 

s DPH

10 890 Kč 

s DPH

L-4 (EUNIS-CZ) NAMED (12 měsíců). Nová licence na 12 měsíců - licence pro EDU školská zařízení v kategorii Level 4.

 
7 058 Kč 

bez DPH

8 540 Kč 

s DPH

L-4 (EUNIS-CZ) SHARED DEVICE (12 měsíců). Nová licence na 12 měsíců - licence pro EDU školská zařízení v kategorii Level 4.

 
14 124 Kč 

bez DPH

17 390 Kč 

s DPH

17 090 Kč 

s DPH

Named licence na 12 měsíců Nová školní licence na 12 měsíců Adobe CC All Apps pro týmy v kategorii Level 1 na jméno.

 
9 496 Kč 

bez DPH

11 490 Kč 

s DPH

Shared Device licence na 12 měsíců Nová školní licence na 12 měsíců Adobe CC All Apps pro týmy v kategorii Level 1 pro sdílené zařízení.

Licence Adobe pro školy a vzdělávací zařízení

04.10.2021

12.3.2021

 

Software Adobe mohou nakupovat státní i soukromé školy všech typů za předpokladu, že nabízejí minimálně dvouleté denní studium a jsou registrované u ministerstva školství. EDU licence mohou prodávat jen certifikovaní partneři pro školství.

 

Pro výběr správné licence určujete, zda jste:

  1. Základní & střední škola
  2. Vysoká škola & univerzita (EUNIS)
  3. VOŠ & nezisková organizace

 

Následně vybíráte ze dvou typů licencování:

  • Named (na jméno)
  • Shared Device (pro sdílené zařízení)

 

Licencování Named (na jméno)

Adobe licence na jméno je nejoblíbenější a nejběžnější metodou pro nasazení Adobe Creative Cloud. Tyto licence jsou přenosné a jsou vázané na email, nebo na Adobe ID daného uživatele. Tyto licence má na starost daný správce, který přiděluje/odebírá aplikace Adobe CC. Licence vyžadují pravidelné připojení k internetu. Studenti/učitelé mohou aplikace a služby používat jednoduše po zadání svých přihlašovacích údajů.

 

Licencování Shared Device (pro sdílené zařízení)

Tato forma licencování je vhodná pro učebny a jiné školské zařízení se stolními počítači, které sdílí vícero uživatelů. Licence není přiřazena dané osobě, ale je přidružena ke konkrétnímu počítači. Správce licencí zpřístupní dané aplikace Adobe jen určitým uživatelům, kteří se na tyto počítače přihlásí svými platnými Adobe ID.

Postup při nasazení Shared Device licencí

 

1. základní & střední školy

Školní multilicence K-12 nabízí vzdělávacím institucím nainstalovat nejaktuálnější verzi sady Creative Cloud již od 25 počítačů, které jsou majetkem školy nebo které má škola v pronájmu, bez ohledu na počet zapsaných studentů. Společnost Adobe nabízí základním a středním školám (K-12) výrazné úspory při hromadných nákupech počítačových aplikací sady Creative Cloud.

 

 

Licence na jméno (K-12 300+ NAMED)

 

Licence na zařízení (K-12 25+ SHARED DEVICE)

 

Licence jsou určeny studentům, učitelům a pracovníkům školy pro jmenovité přidělení licencí. Minimální počet 300 licencí.

 

 

Licence jsou určeny pro výuku i učitele za výhodnějších cenových podmínek, s instalací vázanou na zařízení. Minimální počet 25 licencí.

 

 

 

2. vysoké školy & univerzity (EUNIS)

Pro akademické členy sdružení EUNIS-CZ, jimiž jsou vysoké školy a univerzity, nabízí firma Adobe slevu 40% do cenového Levelu 4 předplatného Adobe Creative Cloud. Cenová výhoda je platná po registraci u firmy Adobe příslušným EDU certifikovaným partnerem. Jednotlivé účty jsou nadále nezávislé, tedy mají svou vlastní správu, svého původního administrátora, své původní výroční datum, svého vlastního prodejce.

 

 

Licence na jméno (L4 EUNIS-CZ NAMED)

 

Licence na zařízení (L4 EUNIS-CZ SHARED DEVICE)

 

Licence pro vysoké školy zapojené do programu EUNIS. Licence se přidělují konkrétním osobám (emaily - Adobe ID) a jednu licenci je možné nainstalovat na dva počítače.

 

 

Licence pro vysoké školy zapojené do programu EUNIS. Licence se přidělují na konkrétní počítače a jednu licenci je možné nainstalovat na jeden počítač.

 

 

 

3. VOŠ & neziskové organizace

Vyšší odborné školy a neziskové organizace mají nárok na EDU slevu v Level 1. Licence do nového účtu je možné zakoupit až na 48 měsíců.

 

 

Licence na jméno (L1 NAMED)

 

Licence na zařízení (L1 SHARED DEVICE)

 

Licence pro EDU školská zařízení. Licence se přidělují konkrétním osobám (emaily - Adobe ID) a jednu licenci je možné nainstalovat na dva počítače.

 

 

Licence pro EDU školská zařízení. Licence se přidělují na konkrétní počítače a jednu licenci je možné nainstalovat na jeden počítač.

 

 

 

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.