Aktuality

Nová edice PANTONE vzorníků 2019
Top novinka - 17. září 2019 - Informace

Představujeme novou kolekci přímých barev PANTONE 2019. Do stávající knihovny Pantone Matching System (PMS) přibylo celkem 294 nových barev, jejichž inspirací bylo tisíc nejprodávanějších a nejoblíbenějších barev knihovny Pantone Fashion & Home & Interior. Celkem tak nové vzorníky obsahují 2 161 přímých barev pro grafiku, tisk, obaly a design produktů.
Celý textVíce o produktu

PANTONE 294 nových barev
Nový přístroj na měření barev X-Rite i1Pro 3 Plus
16. října 2019 - Hardware

i1Pro 3 Plus je spektrální fotometr pro měření barev speciálně vyvinutý pro použití ve fotografii, designu, textilním, filmovém i obalovém průmyslu. Díky možnosti nasadit UV filtr je schopen měřit velmi lesklé povrchy fotografií ale např. i keramiku. Je vybaven velkou čtecí plochou otevírající kvalitní snímání nerovných povrchů tiskového plátna, uměleckých médií, kartonu a bavlněných nebo polyesterových látek. Tiskařům dále přináší zjednodušení při měření více podmínek (M0, M1, M2) jedním tahem. Velkou novinkou je schopnost měřit průsvitná média – filmy nebo backlite fólie.
Celý textVíce o produktu

i1Pro 3 Plus
Nové kalibrační sondy na monitory i1Display Studio a i1Display Pro Plus
20. září 2019 - Hardware

X-Rite s potěšením oznamuje uvedení dvou nových produktů pro kalibraci monitorů i1Display Studio a i1Display Pro Plus. Tyto nové přírůstky do rodiny i1 vám nabízejí větší výběr na základě vašich individuálních potřeb a rozpočtu. Jako vždy jsou tyto nové produkty navrženy tak, aby šetřily čas a peníze a eliminovaly frustraci z nepřesných barev.
Celý textVíce o produktu

i1Display Studio - i1Display Pro Plus
Nová sada CorelDRAW Graphics Suite 2019 byla uvedena na trh!
21. března 2019 - Software

Kromě zcela nové verze na Windows je nyní kompletní sada také k dispozici v češtině pro macOS. Po 18 letech se CorelDRAW vrací na platformu Mac. Konečně tak není potřeba k běhu Corelu ani virtuální prostředí Parallels Desktop (firma Corel společnost Parallels zakoupila v prosinci 2018), tak ani operační systém Windows. Uživatelé MacBooku Pro s Touch barem uvítají jeho plnou podporu.
Celý textVíce o produktu

CorelDRAW Graphics Suite 2019
Pantone rozšiřuje nabídku přímých barev o nové metalické barvy pro využití v grafickém a obalovém průmyslu.
14. března 2019 - Informace

Firma Pantone LLC, přední poskytovatel profesionálních barevných standardů, představila novou knihovnu Pantone Metallics, kolekci metalických přímých barev určených pro použití na tištěných produktech či obalech. Tento doplněk k systému PMS umožňuje designérům, korporátním zákazníkům či tiskárnám specifikovat a vyrábět luxusní, zářivé barvy, a to všestrannějším a nákladově efektivním způsobem ve srovnání s jinými běžně používanými metalickými aplikacemi pro tisk.
Celý textVíce o produktu

Pantone Metallics Guide
Malování na obrazovce nikdy nebylo dostupnější
13. února 2019 - Hardware

Nový Cintiq 16" - Vytvořte to na Cintiqu.
Je perfektně vybavený, aby vám pomohl stát se ilustrátorem. Živé barvy, HD zobrazení a ergonomický design, dohromady s vysoce citlivým stylusem Pro Pen 2, nabízejí skutečně přirozený zážitek a pomáhají povznést vaši tvorbu na vyšší úroveň.
Více o produktu

Seznamte se s novou řadou RAL DESIGN vzorníků
7. ledna 2019 - Informace

Společnost RAL přichází s 200 novými odstíny a asociativním barevným označením. Tyto nové barvy doplňují RAL Design System a celkový počet barev této knihovny je 1825. Vlajkovou lodí je vzorník RAL DESIGN SYSTEM Plus D2 s 225 stránkami. Vzorník je vytištěn na polomatném papíře a dodává se v ochranném papírovém pouzdře. Vzorník je určen designérům, architektům, malířům, kontruktérům, výrobcům, kteří potřebují komunikovat v systému RAL.
Celý textVíce o produktu

RAL DESIGN SYSTEM
Vyhlášena byla barva roku 2019: PANTONE 16-1546 Living Coral
6. prosince 2018 - Software

Společnost Pantone vyhlásila novou barvu roku 2019. Jedná se o barvu Living Coral, nejbližší barva v PMS systému je PANTONE 2345 C (CMYK: 0, 59, 50, 0, RBG: 255, 109, 122 a HTML: FF6F70).
Více o produktu

PANTONE barva roku 2019
AccuBarcode Pro - rychlost je fajn, ale přesnost je všechno!
27. listopadu 2018 - Software

AccuBarcode Pro je uživatelsky příjemné programové vybavení na tvorbu profesionálních čárových kódů s vysokou přesností a podporou všech průmyslových standardů.
Celý textVíce o produktu

AccuBarcode Pro
Bezproblémový běh Windows na počítači Mac pomocí nejnovější verze Parallels Desktop 14 for Mac
21. listopadu 2018 - Software

Parallels Desktop® 14 je nejrychlejší, nejsnadnější a nejvýkonnější aplikace pro spouštění operačního systému Windows® na počítači Mac® bez nutnosti restartování a bez zpomalení. Můžete snadno přepínat mezi aplikacemi Mac a Windows, přesouvat soubory, soubory aplikací a další položky z Windows na Mac a opačně.
Celý textVíce o produktu

Parallels Desktop 14 Mac
Starší aktuality 


PŘIHLÁSIT DTPnews

Informace o novinkách, slevách a speciálních akcích e-mailem. Zaregistrujte se!

Aktualizováno:
15.11.2019, 22:35
Skladová dostupnost:
online