X-Rite Color iQC Print

X-Rite Color iQC Print
Vysoce profesionální software pro kontrolu kvality. Odstraňuje pochybnosti při hodnocení kvality tisku po všech stránkách.
 
143 990 Kč
119 000  Kč bez DPH
Dostupnost
Dostupnost na pobočkách
Výrobce
X-Rite
DPH
21%
Kód
MOIQCPP
Part No.
IQCPP

  Popis produktu

  X-Rite Color iQC Print je vysoce profesionální software pro kontrolu kvality. Odstraňuje pochybnosti při hodnocení kvality tisku po všech stránkách. Jeho snadná flexibilita (nastavení, uživatelsky definovatelné rozhraní, vlastní definice norem) umožnuje barevnou analýzu tištěných vzorků, výrobních vzorků nebo hotových výrobků jakéhokoliv typu.

  Toto softwarové řešení zaměřené na úlohy je navrženo tak, aby splňovalo vyvíjející se požadavky na měření a správu barev v tiskařském a obalovém průmyslu.  Color iQC Print je řešení pro řízení procesů, které zahrnuje nejnovější technologie a standardy digitálních pracovních postupů pro kompletní řešení kontroly kvality barev. S licencí s podporou PantoneLIVE se tiskárny a zpracovatelé mohou připojit k databázi PantoneLIVE, což zajišťuje bezpečný přístup k přesným spektrálním hodnotám pro palety barev značky a poskytuje barvy, které jsou správné hned napoprvé a pokaždé. Online konfigurace zajišťuje centralizované řízení a správu a zároveň poskytuje snadný přístup všem oprávněným uživatelům v rámci barevné sítě. Měření barevných dat není jednorázovou událostí; s Color iQC Print jsou data zachycována a generovány reporty, které vytvářejí celopodnikový přehled.

  Poslat dotaz

  Dotaz k tomuto produktu

  Váš e-mail
  Dotaz
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

  Parametry

  Kalibrace

  Kalibrační zařízení Pouze software

  Software

  Typ aplikace Samostatná
  Typ licence Trvalá
  Verze softwaru Nová licence
  Operační systém Win
  Určeno pro Komerční použití
  Počet licencí Jeden uživatel

  Všechny produkty

  Výrobce X-Rite

  Příslušenství

   
  32 090 Kč 

  bez DPH

  38 829 Kč 

  s DPH

  Celodenní školení vybraného přístroje X-Rite v rozsahu 8 hodin pro neomezený počet účastníků.

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.