Sonnet Echo Express SEL Thunderbolt 3

PCIe, Desktop, 1 low profile slot 
Sonnet Echo Express SEL Thunderbolt 3
Externí box pro připojení až jedné low-profile PCIe 3.0 karty k počítači s konektory Thunderbolt 3.
 
 s DPH
12 490 Kč
12 290 Kč
10 157  Kč bez DPH
Dostupnost
Dostupnost na pobočkách
Koncová cena bez DPH
10 403 Kč
Výrobce
Sonnet
Záruka
24 Měsíců
Recyklační poplatek
1.50 Kč , DPH:  21%  (Komponenty a příslušenství nezaložené na mechanick)
Vaše cena  s RP*
10 157 Kč
DPH
21%
Kód
STECHO-EXP-SEL-T3
Part No.
ECHO-EXP-SEL-T3

  Popis produktu

  Pro profesionály pracující v kreativních oblastech samotný výpočetní výkon počítače leckdy na práci nestačí. Ukázkovým příkladem je nejnovější MacBook Pro®, který přestože nabízí vynikající výkon, postrádá rozšiřující sloty PCIe potřebné pro připojení speciálních karet pro video a audio, připojení k vysokorychlostním úložištím a sítím. Místo slotů tyto počítače obsahují vysoce výkonné porty Thunderbolt™ 3 pro podporu periferií. Tentto výkonný modul umožňuje připojit tři profesionální karty PCIe - včetně snímání videa, audio rozhraní, SAS nebo SATA HBA, 16Gb nebo 8Gb Fibre Channel, 10 Gigabit Ethernet a RAID řadiče - současně na libovolný počítač s porty Thunderbolt 3. Systém Echo Express III-D (Thunderbolt 3 Edition) je vybaven rozhraním 40 Gb/s Thunderbolt 3, které nabízí dvojnásobnou šířku pásma PCIe na Thunderbolt 2 a dosahuje šířky pásma až 2750 MB / s, což mu umožňuje podporovat snímání a zpracování obrazu 4K karty s vysokými frekvencemi a 16Gb FC karet a dvou portů 10GbE karet při plném výkonu.1, 2 Se schopností pracovat s více náročnými, vysoce výkonnými kartami PCIe podporují připojení dvou 4K displejů @ 60Hz nebo jednoho 5K displeje @ 60Hz (3) a podporu pro rozsáhlou řadu zařízení Thunderbolt4 a USB5 je Thunderbolt 3 skok vpřed v každém směru.


  Klíčové vlastnosti

  • Připojuje PCIe rozšiřující kartu k počítačům bez slotů - Používejte vysoce výkonné karty PCIe s libovolným počítačem Mac nebo Windows s Thunderbolt 3 port
  • Jeden slot PCIe 3.0 x8 - Podporuje kartu s nízkým profilem
  • 40Gb / s Thunderbolt 3 - dosahuje 2750 MB / s šířky pásma PCIe, což zdvojnásobuje výkon oproti Thunderbolt 2
  • Dva Thunderbolt 3 porty - jeden port sloužící k připojení k počítači; druhý port podporuje řetězové připojení až pěti dalších periferních zařízení Thunderbolt4 k počítači, připojení jednoho periferního zařízení USB5 nebo připojení až dvou displejů 4K nebo jednoho displeje 5K3
  • Neuvěřitelně tichý ventilátor s regulovanou teplotou automaticky a tiše chladí kartu.
  • Režim úspory energie - Automatické zapnutí / vypnutí počítače
  • Robustní hliníkové pouzdro - poskytuje robustní a bezpečnou ochranu
  • Napájení pro periferní zařízení - poskytuje až 15 W napájení na připojené periferní zařízení
  • Malý balíček, plně výkonný - nejmenší Thunderbolt 3 rozšíření pro PCIe kartu podporuje nejpopulárnější low-profile Thunderbolt-kompatibilní PCIe karty v plném výkonu
  • Obsahuje Thunderbolt 3 kabel & ThunderLok 3Lo - Obsahuje metróvý kabel Thunderbolt 3 (40Gbps) a ThunderLok 3L konektor pro upevnění kabelu proti náhodnému odpojení  Technické poznámky

  1 Počítače Windows vyžadují pro podporu tohoto produktu nejnovější firmware (BIOS) a ovladače Thunderbolt. Ohledně informací o aktualizaci se obraťte na výrobce počítače. Ne všechny karty PCIe kompatibilní s Mac jsou také kompatibilní se systémem Windows. Podrobné informace naleznete v tabulce kompatibility karty PCIe Thunderbolt ..
  2 Zatímco Echo Express SEL (Thunderbolt 3 Edition) obsahuje rozhraní 40 Gbps Thunderbolt 3, některé počítače vybavené Thunderbolt 3 používají technologii Thunderbolt 3, která omezuje výkon PCIe na 20 Gb / s. MacBook Pro (13-palcový, pozdní 2016, čtyři porty Thunderbolt 3) má toto omezení v obou pravých Thunderbolt 3 portech a zároveň nabízí plný výkon z levého portu.
  3 Úplný výkon vyžaduje použití dodaného kabelu Thunderbolt 3 (40Gbps) nebo jiných kabelů Thunderbolt 3 (40Gbps); podívejte se na ikonu Thunderbolt a číslo 3 na krytech konektorů, abyste identifikovali tyto kabely.
  4 Jeden monitor 4K je přímo podporován. Dva monitory 4K vyžadují buď 4K monitor s vícevrstvou přenosovou podporou (DP out) nebo adaptér Thunderbolt 3 na Dual DisplayPort . 5K monitor vyžaduje adaptér Thunderbolt 3 až Dual DisplayPort . Všechny počítače Thunderbolt 3 Mac podporují dva monitory 4K. Většina PC Thunderbolt podporuje dva monitory 4K.
  5 Druhý port Thunderbolt 3 podporuje periferní zařízení Thunderbolt a Thunderbolt 2 na počítačích Mac, které se používají s adaptérem Thunderbolt 2 Thunderbolt 3 (USB-C) a Thunderbolt 2 , který se prodává samostatně.
  6 Druhý port Thunderbolt 3 podporuje zařízení s rozhraním USB 3.1 Gen 1 (5Gb) nebo Gen 2 (10Gb), pokud jsou připojeny správným kabelem nebo adaptérem (prodává se samostatně).
  7 ThunderLok 3L je kompatibilní s kabely Thunderbolt 3 Sonnet o délce 1 metr, nikoli však kabely Sonnet Thunderbolt 3 o délce 0,5 metru.


  Poslat dotaz

  Dotaz k tomuto produktu

  Váš e-mail
  Dotaz
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

  Parametry

  Příslušenství

  Typ příslušenství Doplňky a rozšíření
  Konektor vstupní Thunderbolt 3
  Konektor výstupní PCIe
  Barva černá

  Všechny produkty

  Výrobce Sonnet

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.