Powered by Smartsupp

Sonnet Echo Express SE I Thunderbolt 3

PCIe, Desktop, 1 Slot 
Sonnet Echo Express SE I Thunderbolt 3
Externí box pro připojení PCIe 3.0 x8 karty k počítači s konektory Thunderbolt 3.
 
11 090 Kč
9 165  Kč bez DPH
Dostupnost
Dostupnost na pobočkách
Koncová cena bez DPH
9 246 Kč
Výrobce
Sonnet
Záruka
24 Měsíců
Recyklační poplatek
1.50 Kč , DPH:  21%  (Komponenty a příslušenství nezaložené na mechanick)
Vaše cena  s RP*
9 165 Kč
DPH
21%
Kód
STECHO-EXP-SE1-T3
Part No.
ECHO-EXP-SE1-T3

  Popis produktu

  Pro profesionály pracující v kreativních oblastech samotný výpočetní výkon počítače leckdy na práci nestačí. Ukázkovým příkladem je nejnovější MacBook Pro®, který přestože nabízí vynikající výkon, postrádá rozšiřující sloty PCIe potřebné pro připojení speciálních karet pro video a audio, připojení k vysokorychlostním úložištím a sítím. Místo slotů tyto počítače obsahují vysoce výkonné porty Thunderbolt™ 3 pro podporu periferií. Tentto výkonný modul umožňuje připojit tři profesionální karty PCIe - včetně snímání videa, audio rozhraní, SAS nebo SATA HBA, 16Gb nebo 8Gb Fibre Channel, 10 Gigabit Ethernet a RAID řadiče - současně na libovolný počítač s porty Thunderbolt 3. Systém Echo Express III-D (Thunderbolt 3 Edition) je vybaven rozhraním 40 Gb/s Thunderbolt 3, které nabízí dvojnásobnou šířku pásma PCIe na Thunderbolt 2 a dosahuje šířky pásma až 2750 MB / s, což mu umožňuje podporovat snímání a zpracování obrazu 4K karty s vysokými frekvencemi a 16Gb FC karet a dvou portů 10GbE karet při plném výkonu.1, 2 Se schopností pracovat s více náročnými, vysoce výkonnými kartami PCIe podporují připojení dvou 4K displejů @ 60Hz nebo jednoho 5K displeje @ 60Hz (3) a podporu pro rozsáhlou řadu zařízení Thunderbolt4 a USB5 je Thunderbolt 3 skok vpřed v každém směru.


  Klíčové vlastnosti

  • Připojte kartu PCIe na libovolný počítač s porty Thunderbolt 3 - používejte vysoce výkonné karty PCIe s libovolným počítačem Mac nebo Windows s Thunderbolt 3 portem
  • Jeden slot PCIe 3.0 x8 - podporuje jednu poloviční délku+ (až 7,75 palců), plnou výšku, jednu šířku karty PCIe (plus jednu dceřinou kartu)
  • 40Gb / s Thunderbolt 3 - dosahuje 2750 MB / s šířky pásma PCIe, což zdvojnásobuje výkon oproti Thunderbolt 2
  • Dva Thunderbolt 3 porty - jeden port sloužící k připojení k počítači; druhý port podporuje řetězové připojení až pěti dalších periferních zařízení Thunderbolt4 k počítači, připojení jednoho periferního zařízení USB5 nebo připojení až dvou displejů 4K nebo jednoho displeje 5K3
  • Neuvěřitelně tichý ventilátor s regulovanou teplotou automaticky a tiše chladí kartu
  • Režim úspory energie - Automatické zapnutí / vypnutí počítače
  • Robustní hliníkové pouzdro - poskytuje robustní a bezpečnou ochranu
  • Napájení pro periferní zařízení - poskytuje až 15 W napájení na připojené periferní zařízení
  • Obsahuje Thunderbolt 3 kabel & ThunderLok 3Lo - Obsahuje metróvý kabel Thunderbolt 3 (40Gbps) a ThunderLok 3L konektor pro upevnění kabelu proti náhodnému odpojení  Technické poznámky

  1 Počítače Windows vyžadují pro podporu tohoto produktu nejnovější firmware (BIOS) a ovladače Thunderbolt. Ohledně informací o aktualizaci se obraťte na výrobce počítače. Ne všechny karty PCIe kompatibilní s Mac jsou také kompatibilní se systémem Windows. Podrobné informace naleznete v tabulce kompatibility karty PCIe Thunderbolt ..
  2 Zatímco Echo Express SE I (Thunderbolt 3 Edition) obsahuje rozhraní 40 Gbps Thunderbolt 3, některé počítače vybavené Thunderbolt 3 používají technologii Thunderbolt 3, která omezuje výkon PCIe na 20 Gb / s. MacBook Pro (13-palcový, pozdní 2016, čtyři porty Thunderbolt 3) má toto omezení v obou pravých Thunderbolt 3 portech a zároveň nabízí plný výkon z levého portu.
  3 Úplný výkon vyžaduje použití dodaného kabelu Thunderbolt 3 (40Gbps) nebo jiných kabelů Thunderbolt 3 (40Gbps); podívejte se na ikonu Thunderbolt a číslo 3 na krytech konektorů, abyste identifikovali tyto kabely.
  4 Jeden monitor 4K je přímo podporován. Dva monitory 4K vyžadují buď 4K monitor s vícevrstvou přenosovou podporou (DP out) nebo adaptér Thunderbolt 3 na Dual DisplayPort . 5K monitor vyžaduje adaptér Thunderbolt 3 až Dual DisplayPort . Všechny počítače Thunderbolt 3 Mac podporují dva monitory 4K. Většina PC Thunderbolt podporuje dva monitory 4K.
  5 Druhý port Thunderbolt 3 podporuje periferní zařízení Thunderbolt a Thunderbolt 2 na počítačích Mac, které se používají s adaptérem Thunderbolt 2 Thunderbolt 3 (USB-C) a Thunderbolt 2 , který se prodává samostatně.
  6 Druhý port Thunderbolt 3 podporuje zařízení s rozhraním USB 3.1 Gen 1 (5Gb) nebo Gen 2 (10Gb), pokud jsou připojeny správným kabelem nebo adaptérem (prodává se samostatně).
  7 ThunderLok 3L je kompatibilní s kabely Thunderbolt 3 Sonnet o délce 1 metr, nikoli však kabely Sonnet Thunderbolt 3 o délce 0,5 metru.


  Poslat dotaz

  Dotaz k tomuto produktu

  Váš e-mail
  Dotaz
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

  Parametry

  Příslušenství

  Typ příslušenství Doplňky a rozšíření
  Konektor vstupní Thunderbolt 3
  Konektor výstupní Thunderbolt 3, PCIe
  Barva černá

  Všechny produkty

  Výrobce Sonnet

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.