Artios CAD

Artios CAD

Esko je světovým leadrem trhu v oblasti softwaru pro tvorbu grafiky, strukturálníního designu, přípravy tisku, dále pro zefektivnění procesů v tiskové přípravě vč. automatizace a on-line schvalování. Řešení firmy Esko využívají jak světoví výrobci, tak grafici, designéři, obchodníci či výrobci obalů.Váš zákazník si zaslouží komplexní přístup. Vytvořte mu konstrukci obalu přímo dle jeho představ a požadavků. Použijte konstrukční software firmy ESKO – ArtiosCAD pro obaly z kartonu či lepenky. Vybírat můžete z nepřeberné databáze předpřipravených konstrukcí, či uplatnit vlastní kreativitu a vytvořit zcela individuální produkt. Konstrukci můžete dle požadavku doplnit grafickým designem a Vaši vizi svému zákazníkovi zaslat ve formě PDF. Zákazník si poté může obal prohlédnout v běžné aplikaci Acrobat reader, rotovat s ním a zobrazit si ho ze všech možných úhlů.

Zobrazit víceZobrazit méně
 
Filtrace
6 položek

Položek na stránku:

 
 
 
123 132 Kč 

bez DPH

148 990 Kč 

s DPH

První nová licence Cena za první licenci. Konstrukční software (2D zobrazení) pro tvorbu obalů z hladké či vlnité lepenky vč. jejich databází.

 
278 339 Kč 

bez DPH

336 790 Kč 

s DPH

První nová licence Cena za první licenci. Nejrozšířenější konstrukční software (2D i 3D vizualizace) pro tvorbu obalů z hladké či vlnité lepenky vč. jejich databází.

 
407 843 Kč 

bez DPH

493 490 Kč 

s DPH

První nová licence Cena za 1. licenci. Nejrozšířenější konstrukční software (2D i 3D vizualizace) pro tvorbu obalů z hladké či vlnité lepenky vč. jejich databází.

 
53 628 Kč 

bez DPH

64 890 Kč 

s DPH

První nová licence Modul pro automatizaci změny rozměrů vytvořených návrhů obalů.

 
33 215 Kč 

bez DPH

40 190 Kč 

s DPH

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.