Powered by Smartsupp

SilverFast 9 - HDR

aplikace pro úpravu RAW skenů 
SilverFast 9 - HDR
64bitové / 48bitové zpracování obrazu v nejvyšší úrovni
 
2 560 Kč
2 116  Kč bez DPH
Dostupnost
Dostupnost na pobočkách
Koncová cena bez DPH
2 182 Kč
Výrobce
LaserSoft
DPH
21%
Kód
SF9HDR
Part No.

  Popis produktu

  SilverFast HDR je aplikace pro úpravu obrazu, který obsahuje všechny důležité nástroje pro reprodukci a správu barev. Díky tomu je SilverFast HDR skutečnou alternativou k Adobe Photoshop a Photoshop Lightroom v těchto oblastech.

  • Barevná reprodukce a správa
  • Nedestruktivní optimalizace obrazu
  • Vícenásobné zpracování bez ztráty kvality
  • Konstantní maximální bitová hloubka a informace
  • SRDx, HiRePP, JobManager…
  • Aplikace pro iPhone SilverFast JobMonitor
    

  SilverFast HDR je ideálním doplňkem softwaru skeneru SilverFast. Snadno skenujte obrázky do 64bitového / 48bitového formátu dat HDR (i) RAW, který obsahuje jakékoli zjistitelné obrazové informace. Kdykoli později můžete optimalizovat mnoho obrázků současně pomocí SilverFast HDR. WorkflowPilot - průvodce krok za krokem pro každý pracovní postup Preview Concept - okamžitá kontrola nad jakoukoli úpravou obrazu JobManager - pohodlnější dávkové zpracování iSRD - efektivní odstraňování prachu a škrábanců na infračerveném záření 64bit / 48bit - zpracovává data SilverFast HDR (i) RAW

  SilverFast HDR je ideálním doplňkem ke skenovací aplikaci. Snadno skenujte obrázky do 64bitového / 48bitového formátu dat HDR (i) RAW, který obsahuje všechny zjistitelné obrazové informace. Kdykoli později můžete optimalizovat mnoho obrázků současně pomocí SilverFast HDR.Obsahuje:

  • WorkflowPilot - průvodce krok za krokem pro každý pracovní postup
  • Preview Concept - okamžitá kontrola nad jakoukoli úpravou obrazu
  • JobManager - pohodlnější dávkové zpracování
  • iSRD - efektivní odstraňování prachu a škrábanců na infračerveném záření
  • 64bit / 48bit - zpracovává data SilverFast HDR (i) RAW

  SilverFast HDR nabízí nástroje pro automatickou optimalizaci obrazu a odstranění barevného nádechu. Snadno tak lze přizpůsobit jednotlivé barvy nebo celkový barevný dojem. Díky nástrojům pro ostření obrazu a odstraňování vad je software HDR výkonným všestranným nástrojem. Jedině tak lze získat maximum z digitálních obrázků pocházejících z vašeho fotoaparátu nebo jiných zdrojů, SilverFast vás podporuje řadou automatických funkcí. SilverFast HDR pomůže obnovit původní kvalitu naskenovaných obrázků. JobManager usnadňuje vaši práci tím, že umožňuje zpracovávat série obrazů ručně nebo s optimalizacemi, které kopírujete z jednoho obrázku do ostatních.

  Jako nedílná součást konceptu dat SilverFast RAW nabízí SilverFast optimální kvalitu od začátku do konce. Pracujete bezztrátově a nedestruktivně s plnou bitovou hloubkou po celou dobu, přičemž původní obrázky zůstanou nedotčené a s možností vrátit se do původního stavu. Místo toho, aby se obrázky zpracovávaly znovu a znovu s každým nástrojem, ukládá SilverFast na prvním místě vaše úpravy. Poté jsou aplikovány další v optimálním pořadí během finálního zpracování. Takže se nemusíte starat o správnou sekvenci pro použití nástrojů.


  Poslat dotaz

  Dotaz k tomuto produktu

  Váš e-mail
  Dotaz
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

  Parametry

  Software

  Verze softwaru Nová licence

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.