Powered by Smartsupp

Philips Hue Lux

Síťové LED žárovky - startovní sada 
Philips Hue Lux
Vytvořte si osobní bezdrátové osvětlení díky Hue síťovým žárovkám a bezdrátovému mostu. A ovládejte všechno vaším iPhone nebo iPad, ať už jste kdekoli.
 
1 800 Kč
1 488  Kč bez DPH
Dostupnost
Dostupnost na pobočkách
Koncová cena bez DPH
2 267 Kč
Výrobce
Philips
Záruka spotřebitel
24 Měsíců
Záruka ostatní
12 Měsíců
Recyklační poplatek
5.50 Kč , DPH:  21%  (Všechna doposud nezařazená malá zařízení od 1 kg d)
Vaše cena  s RP*
1 488 Kč
DPH
21%
Kód
PH276205
Part No.
929000276205

  Popis produktu

  Startovací sada s 2 bílými LED žárovkami.

  Vytvořte si osobní bezdrátové osvětlení díky Hue síťovým žárovkám a bezdrátovému mostu. A ovládejte všechno vaším iPhone nebo iPad, ať už jste kdekoli.

  Každá Hue žárovka svítí intenzitou až 750 lumenů, která lze bezdrátově rozsvítit a ztlumit. Každá žárovka navíc spotřebováívá až o 80% méně energie než tradiční žárovky. Můžete připojit až 50 žárovek Hue do jednoho systému.

  Systém osvětlení lze rozšířit pomocí dalších žárovek, které se prodávají zvlášť. Do začátku potřebujete ovladací most, který je dodáván společně se 3 žárovkami ve startovací sadě.

  Dobré ráno!
  Spíte dobře? Tak teď se můžete i příjemně probudit. Pomocí časovače možnost nastavit čas a odstín. Váš starý budík bude v šoku.
  Nastavte si postupné rozsvěcení světla a probuzení tak bude probíhat přirozenějším způsobem.

  Vítejte doma!
  Pracujete do dlouho? Nebo nejste přes noc doma? Žádný problém - jednoduše zapněte/vypněte světla na dálku přes internet. Tímto způsobe dosáhnete toho, že to vypadá, že jste doma, i když tam nejste.
  Navíc můžete nastavit, aby se světla zapnula v určený čas. Skvělý nástroj, díky kterému nikdo nepozná, že jste odjeli na dovolenou a nejste doma. A nebo si rozsvidte světla těsně předtím, než se vrátíte domů - nikdy vás tak nebude čekat temný dům.

  Lokační služby
  GeoFencing znamená, že žárovnky nyní automaticky zapnout nebo změní barvu jakmile dorazíte domů. Je to jako když vás u vchodu vítá šťastné štěně! Ale bez olizování a obtisklých tlapek na kalhotech. Navíc už se nemusíte strachovat, zda jste zhasli při odchodu světlo. Stačí vyjít ze dveří a žárovky se automaticky vypnou - aniž byste vůbec museli vyndat telefon z kapsy.

  Budík
  Další očekávanou funkcí je opakující se alarm. Nyní můžete nastavit čas a odstín a vybrat si, které dny bude budík opakovaně zvonit. Vylepšení se dočkala i funkce zabezpečení, takže Philips Hue je ještě lepším hlídacím psem než dříve. Stačí nastavit alarm na "náhodně" a světla se rozsvítí při mírně odlišných časech, když jste na dovolené.

  Časovač
  S novou funkcí časovače můžete zhasout, zablikat nebo změnit barvu po uplynutí stanoveného času. Naměřte si dobu cvičení pomocí změny světla, nechte zablikat ve chvíli, kdy zhruba začíná váš oblíbený pořad nebo nechte rozsvítit světlo do růžova, abyste věděli, kdy máte jít zkontrolovat koláč v troubě.

  Hue také spolupracuje s IFTTT. Tato super užitečná služba umožňuje připojit Hue do více než 60 různých produktů a služeb s podporou IFTTT. Viz www.ifttt.com

  Obsah balení:
  dvě LED žárovky Philips Hue Lux
  ovládací most Philips Hue
  napájecí zdroj pro ovládací most Philips Hue
  kabel LAN pro připojení ovládacího mostu Philips Hue k routeru (domácí síti)

  Kompatibilita (nutno stahnout zdarma ovládací aplikaci z App Store):
  iPhone 3GS (a novější)
  iPod touch (3. generace a novější)
  iPad
  iPad mini
  zařízení se systémem Android (podporující aplikaci Philips Hue, která je stažení na Google Play)

  Poslat dotaz

  Dotaz k tomuto produktu

  Váš e-mail
  Dotaz
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

  Parametry

  Příslušenství

  Typ příslušenství Chytrá domácnost

  Všechny produkty

  Výrobce Philips

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.