Powered by Smartsupp

Produkt je vyřazen!

Produkt již není v naší nabídce.

Kontaktujte prosím, manažera produktu:

specialista Apple

apple@dtpobchod.cz

Philips Friends of Hue LightStrips

LED svítící pásek 
Philips Friends of Hue LightStrips
Dokreslete atmosféru domácího bezdrátového osvětlení Hue díky světelným páskům a ovládejte vše najednou v jednom systému vaším iPhone nebo iPad, a to ať už jste kdekoli.
 
Koncová cena bez DPH
1 978 Kč
Výrobce
Philips
Záruka spotřebitel
24 Měsíců
Záruka ostatní
12 Měsíců
Recyklační poplatek
5.50 Kč , DPH:  21%  (Všechna doposud nezařazená malá zařízení od 1 kg d)
Vaše cena  s RP*
1 570 Kč
DPH
21%
Kód
PH342101
Part No.
915004342101

  Popis produktu

  Dokreslete atmosféru domácího bezdrátového osvětlení Hue díky světelným páskům a ovládejte vše najednou v jednom systému vaším iPhone nebo iPad, a to ať už jste kdekoli.

  Každý pásek svítí intenzitou až 120 lumenů a to v až 16 milionech barvách.

  2 metry dlouhý samonalepovací pásek (lze zkrátit). Slouží pro rozšíření stávajícího systému osvětlení Hue. Nefunguje samostatně. Pro založení nového systému osvětlení je třeba zakoupit startovací sadu obsahující ovladací most a tři Hue LED žárovky či bodové žárovky GU10.

  Dobré ráno!
  Spíte dobře? Tak teď se můžete i příjemně probudit. Pomocí časovače možnost nastavit čas a odstín. Váš starý budík bude v šoku.
  Nastavte si postupné rozsvěcení světla a probuzení tak bude probíhat přirozenějším způsobem. Nebo lépe, proč si nevytvořit barevnou scénu z fotografie východu slunce a zažít tak pocit vašeho osobního úsvitu? To je něco, pro co stojí za to se vzbudit.

  Oživte vzpomínky!
  Přáli byste si znovu prožít atmosféru vzpomínky z dovolené? Nebo navodit letní den? Díky Hue se každá fotografie na vašem mobilním zařízení stane světelnou paletou.
  Posuňte ukazatel po fotografii a vyberte barvu na fotce. Nebo si správnou barvu vyberte na barevné paletce. Vámi vybraná bezdrátová žárovka okamžitě začne svítit zvoleným odstínem. A jakmile jste s nastavením scény spokojeni, jednoduše si ji uložte pro opakované použití.

  Vítejte doma!
  Pracujete do dlouho? Nebo nejste přes noc doma? Žádný problém - jednoduše zapněte/vypněte světla na dálku přes internet. Tímto způsobe dosáhnete toho, že to vypadá, že jste doma, i když tam nejste.
  Navíc můžete nastavit, aby se světla zapnula v určený čas. Skvělý nástroj, díky kterému nikdo nepozná, že jste odjeli na dovolenou a nejste doma. A nebo si rozsvidte světla těsně předtím, než se vrátíte domů - nikdy vás tak nebude čekat temný dům.

  Novinky ve verzi 1.1:

  Lokační služby
  GeoFencing znamená, že žárovnky nyní automaticky zapnout nebo změní barvu jakmile dorazíte domů. Je to jako když vás u vchodu vítá šťastné štěně! Ale bez olizování a obtisklých tlapek na kalhotech. Navíc už se nemusíte strachovat, zda jste zhasli při odchodu světlo. Stačí vyjít ze dveří a žárovky se automaticky vypnou - aniž byste vůbec museli vyndat telefon z kapsy.

  Budík
  Další očekávanou funkcí je opakující se alarm. Nyní můžete nastavit čas a odstín a vybrat si, které dny bude budík opakovaně zvonit. Vylepšení se dočkala i funkce zabezpečení, takže Philips Hue je ještě lepším hlídacím psem než dříve. Stačí nastavit alarm na "náhodně" a světla se rozsvítí při mírně odlišných časech, když jste na dovolené.

  Časovač
  S novou funkcí časovače můžete zhasout, zablikat nebo změnit barvu po uplynutí stanoveného času. Naměřte si dobu cvičení pomocí změny světla, nechte zablikat ve chvíli, kdy zhruba začíná váš oblíbený pořad nebo nechte rozsvítit světlo do růžova, abyste věděli, kdy máte jít zkontrolovat koláč v troubě.

  Hue nově také spolupracuje s IFTTT. Tato super užitečná služba umožňuje připojit Hue do více než 60 různých produktů a služeb s podporou IFTTT. Zkuste například:

  Hue začne svítit modře, když venku prší.
  Rozblikat červeně žárovku, pokud oblíbený tým dá gól.
  Změnit barvu pokud dostanete nový email.
  A mnohem, mnohem víc! Viz www.ifttt.com

  Obsah balení:
  2 metry dlouhý LED pásek

  Poslat dotaz

  Dotaz k tomuto produktu

  Váš e-mail
  Dotaz
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

  Parametry

  Příslušenství

  Typ příslušenství Chytrá domácnost

  Všechny produkty

  Výrobce Philips

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.