PANTONE Solid Color Set

Formula Guide + Solid Chips 2019.

Výrobce:Pantone 
Kód:PAGP1508
Dostupnost:
2 týdnynapověda
Koncová cena:14 124 Kč bez DPH
Vaše cena: 13 050  Kč  bez DPH
15 791 Kč  s DPH a poplatky
kalkulackaNa splátky:
dnes 0 Kč, pak 10x Kč
 x
 Nastavit hlídacího psa
Ohlídá snížení ceny, oznámí zboží skladem

Popis
Bundle PANTONE Solid Color Set (2019). Jedná se o bundle vzorníků:

1) PANTONE Formula Guide Solid Coated & Solid Uncoated (2019), což jsou jsou dva vějířovité vzorníky přímých barev PANTONE (systém Pantone Matching System) popsaných číslem a názvem včetně informací o jejich míchání ze základních osmnácti barev Pantone v procentuální definici. Jedná se o dva samostatné vějíčovité vzorníky tištěné na coated a uncoated papíře. Celkem vzorník nyní obsahuje 2161 přímých barev PANTONE v obou variantách coated a uncoated. Tyto vzorníky slouží jako nejrozšířenější reference přímých barev pro jejich aplikaci do tisku a komunikaci. K dispozici jsou ke vzorníkům nástroje jako PANTONE Color Manager Software (ke stažení zdarma po registraci vzorníku) - slouží k aktualizaci přímých barev ve vašich aplikacích (Adobe, Quark, Corel), indikátor Lighting Indicator pro kontrolu světelných podmínek pro správnou vizualizaci přímých barev a fotografický terč ColorChecker.

2) PANTONE Solid Chips Coated / Uncoated (2019 - dvě knihy) - jedná se o dvě knihy ve formě šanonů obsahující volně vyjímatelné stránky se vzorky přímých barev PANTONE (systém Pantone Matching System) popsaných číslem a názvem včetně informací o jejich míchání ze základních osmnácti barev Pantone v procentuální definici nebo poměrech. Jedná se o dvě samostatné knihy se vzorky barev tištěné na coated a uncoated papíře. Celkem knihy nyní obsahují 2161 přímých barev PANTONE v obou variantách coated a uncoated. Knihy se vzorky slouží zejména ke zlepšení komunikace mezi tiskárnou a studiem. K jakékoli barevné zakázce lze jednoduše přiložit útržek přímé barvy. Tím získáte možnost kontroly dané zakázky či dodržení grafického manuálu.

Celá sada obsahuje: vzorníky: Formula Guide Solid Coated, Formula Guide Solid Uncoated, Solid Chips Coated, Solid Chips Uncoated.


Stránky výrobce:
http://quentin.cz/pantone

Zařazení produktu
>> Materiály  >  Vzorníky barev  >  Pantone
>> Publikace  >  Vzorníky  >  PANTONE
>> Pantone
>> Pantone  >  Vzorníky přímých barev  >  Sady vzorníků
Související produkty
 dotaz  Máte dotaz?
 
 parametry  Parametry
Produktovým manažerem tohoto výrobku je Pavel Maňas. Zde můžete zadat Váš dotaz k tomuto produktu, nezapomeňte správně vyplnit mailovou adresu.
AntiSpam: 2 plus 3 =

PŘIHLÁSIT DTPnews

Informace o novinkách, slevách a speciálních akcích e-mailem. Zaregistrujte se!

Aktualizováno:
1.4.2020, 3:40
Skladová dostupnost:
online