PANTONE Solid Color Set

Formula Guide + Solid Chips 2019 
PANTONE Solid Color Set
Kompletní sada 2161 přímých barev ve formátech vějířovitých vzorníků a knih se vzorky.
 
16 190 Kč
13 380  Kč bez DPH
Dostupnost
Dostupnost na pobočkách
Výrobce
Pantone
DPH
21%
Kód
PAGP1508
Part No.
GP1608A

  Popis produktu

  Bundle PANTONE Solid Color Set (2019). Jedná se o bundle vzorníků:

  1) PANTONE Formula Guide Solid Coated & Solid Uncoated (2019), což jsou jsou dva vějířovité vzorníky přímých barev PANTONE (systém Pantone Matching System) popsaných číslem a názvem včetně informací o jejich míchání ze základních osmnácti barev Pantone v procentuální definici. Jedná se o dva samostatné vějíčovité vzorníky tištěné na coated a uncoated papíře. Celkem vzorník nyní obsahuje 2161 přímých barev PANTONE v obou variantách coated a uncoated. Tyto vzorníky slouží jako nejrozšířenější reference přímých barev pro jejich aplikaci do tisku a komunikaci. K dispozici jsou ke vzorníkům nástroje jako PANTONE Color Manager Software (ke stažení zdarma po registraci vzorníku) - slouží k aktualizaci přímých barev ve vašich aplikacích (Adobe, Quark, Corel), indikátor Lighting Indicator pro kontrolu světelných podmínek pro správnou vizualizaci přímých barev a fotografický terč ColorChecker.

  2) PANTONE Solid Chips Coated / Uncoated (2019 - dvě knihy) - jedná se o dvě knihy ve formě šanonů obsahující volně vyjímatelné stránky se vzorky přímých barev PANTONE (systém Pantone Matching System) popsaných číslem a názvem včetně informací o jejich míchání ze základních osmnácti barev Pantone v procentuální definici nebo poměrech. Jedná se o dvě samostatné knihy se vzorky barev tištěné na coated a uncoated papíře. Celkem knihy nyní obsahují 2161 přímých barev PANTONE v obou variantách coated a uncoated. Knihy se vzorky slouží zejména ke zlepšení komunikace mezi tiskárnou a studiem. K jakékoli barevné zakázce lze jednoduše přiložit útržek přímé barvy. Tím získáte možnost kontroly dané zakázky či dodržení grafického manuálu.

  Celá sada obsahuje: vzorníky: Formula Guide Solid Coated, Formula Guide Solid Uncoated, Solid Chips Coated, Solid Chips Uncoated.

  Poslat dotaz

  Dotaz k tomuto produktu

  Váš e-mail
  Dotaz

  Parametry

  Všechny produkty

  Výrobce Pantone

  Vzorníky a písma

  Typ použití Přímé barvy
  Obor použití Tisk a předtisková příprava, Obalový průmysl
  Materiál vzorníků Papír
  Vzorníky Sady

  Příslušenství

   
  42 471 Kč 

  bez DPH

  51 390 Kč 

  s DPH

  Kompletní nabídka vzorníků barev firmy PANTONE, perfektní nástroj pro grafická studia, reklamní agentury...

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.