PANTONE Portable Guide Studio

8 nejpoužívanějších vzorníků pantone 
PANTONE Portable Guide Studio
Nejkomplexnější sada barevných vzorníků.
 
25 390 Kč
20 983  Kč bez DPH
Dostupnost
Dostupnost na pobočkách
Výrobce
Pantone
DPH
21%
Kód
PAGPG304M
Part No.
GPG304A

  Popis produktu

  PANTONE Portable Guide Studio (8-guides set Plus Series) je nejkomplexnější sada barevných vzorníků PANTONE. Obsahuje celkem osm nejpoužívanějších vzorníků Pantone barev, které jsou dodávány v praktickém pouzdře. Skládá se:

  1) ze dvou vějířovitých vzorníků přímých barev s názvem PANTONE Formula Guide Solid Coated / Uncoated (2019) na natíraném a nenatíraném papíře, z nichž každá varianta má celkem 2161 přímých barev Pantone včetně informace o jejich míchání ze základních barev Pantone.
  2) ze dvou CMYKových vějířovitých vzorníků PANTONE CMYK Color Guide Coated & Uncoated Set, v němž nalezneme 2868 barev definovaných v CMYK hodnotách na natíraném a nenatíraném (Coated / Uncoated) papíru vytištěném pomocí G7 specifikací.
  3) ze dvou srovnávacích vzorníků PANTONE Color Bridge Guide Coated / Uncoated (Plus Series), tyto srovnávací vzorníky obsahují vedle sebe přímou barvu Pantone a její nejbližší CMYKový ekvivalent včetně procentuálního vyjádření. Obsahují 2139 PANTONE barev a jsou vytištěny na natíraném a nenatíraném papíře (Coated / Uncoated).
  4) obsahuje také PANTONE Metallics Guide, což je vějířovitý vzorník obsahující celkem 655 metalických PANTONE číselných řad "8" a "10" včetně 54 nových metalických barev (edice 2019)
  5) a konečně také PANTONE Pastels & Neons Coated / Uncoated (Plus Series), což je vějířovitý vzorník obsahující 154 PANTONE pastelových přímých barev a 56 zcela nových neonových zářivých barev na natíraném a nenatíraném papíru v rámci jednoho vzorníku.

  Nejste-li si jisti výběrem konkrétního vzorníku PANTONE, neváhejte kontaktovat produktového manažera - viz níže Máte dotaz?.


  Poslat dotaz

  Dotaz k tomuto produktu

  Váš e-mail
  Dotaz
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

  Parametry

  Všechny produkty

  Výrobce Pantone

  Vzorníky a písma

  Typ použití Přímé barvy, Srovnávací & CMYK, Speciální barvy
  Obor použití Tisk a předtisková příprava, Obalový průmysl, Design a textilní průmysl
  Materiál vzorníků Papír
  Vzorníky Sady

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.