PANTONE Color Bridge Guide

Uncoated 
PANTONE Color Bridge Guide
Srovnávací vzorník zobrazuje přímou barvu Pantone a nejbližší CMYKový ekvivalent.
 
5 980 Kč
4 942  Kč bez DPH
Dostupnost
Dostupnost na pobočkách
Výrobce
Pantone
DPH
21%
Kód
PAGG6104A
Part No.
GG6104A

  Popis produktu

  Jedná se o nejprodávanější vějířovitý vzorník v předtiskové přípravě a tisku. PANTONE Color Bridge Guide Uncoated (2019) je srovnávací vzorník, který zobrazuje vedle sebe přímou barvu PANTONE a její nejbližší CMYKový ekvivalent včetně procentuálního vyjádření. Vzorník obsahuje celkem 2139 PANTONE barev, resp. jejich nejbližší ekvivalenty ve CMYK na nenatíraném (Uncoated) papíře. Obsahuje také informace o hodnotách barvy také v sRGB barevném prostoru a HTML kódu. K dispozici jsou ke vzorníku nástroje jako PANTONE Color Manager Software (ke stažení zdarma po registraci vzorníku) - slouží k aktualizaci přímých barev ve vašich aplikacích (Adobe, Quark, Corel), indikátor Lighting Indicator pro kontrolu světelných podmínek pro správnou vizualizaci přímých barev a fotografický terč ColorChecker.
  Vzorníky obsahují všechny barvy dle poslední aktualizace v roce 2019. V tomto roce přibylo celkem 294 barev (4001 - 4294).
  Příklad značení: PANTONE 2365 U - PANTONE 2365 UP (CMYK ekvivalent - C 2, M 30, Y 0, K 0).

  Nejste-li si jisti výběrem konkrétního vzorníku PANTONE, neváhejte kontaktovat produktového manažera - viz níže Máte dotaz?.

  Poslat dotaz

  Dotaz k tomuto produktu

  Váš e-mail
  Dotaz

  Parametry

  Všechny produkty

  Výrobce Pantone

  Vzorníky a písma

  Typ použití Srovnávací & CMYK
  Obor použití Tisk a předtisková příprava, Obalový průmysl
  Materiál vzorníků Papír
  Vzorníky Jednotlivé

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.