PANTONE Color Bridge Guide Set

Coated / Uncoated (2019) 
PANTONE Color Bridge Guide Set
Srovnávací vzorník zobrazuje přímou barvu Pantone a nejbližší CMYKový ekvivalent.
 
10 290 Kč
8 504  Kč bez DPH
Dostupnost
Dostupnost na pobočkách
Výrobce
Pantone
DPH
21%
Kód
PAGG6102A
Part No.
GP6102A

  Popis produktu

  PANTONE Color Bridge Guide Coated / Uncoated (2019) jsou dva srovnávací vzorníky, které zobrazují vedle sebe přímou barvu PANTONE a její nejbližší CMYKový ekvivalent včetně procentuálního vyjádření. Jedná se o sadu dvou vzorníků vytištěných na natíraném (Coated) a nenatíraném (Uncoated) papíře. Celkově obsahují vzorníky 2139 barev. Dále vzorníky poskytují informace o hodnotách barvy také v sRGB barevném prostoru a HTML kódu. K dispozici jsou ke vzorníkům nástroje jako PANTONE Color Manager Software (ke stažení zdarma po registraci vzorníku) - slouží k aktualizaci přímých barev ve vašich aplikacích (Adobe, Quark, Corel), indikátor Lighting Indicator pro kontrolu světelných podmínek pro správnou vizualizaci přímých barev a fotografický terč ColorChecker.
  Vzorníky obsahují všechny barvy dle poslední aktualizace v roce 2019. V tomto roce přibylo celkem 294 barev (4001 - 4294).
  Příklad značení: PANTONE 2365 C - PANTONE 2365 CP (CMYK ekvivalent - C 2, M 30, Y 0, K 0) a PANTONE 2365 U - PANTONE 2365 UP (CMYK ekvivalent - C 2, M 27, Y 0, K 0).

  Nejste-li si jisti výběrem konkrétního vzorníku PANTONE, neváhejte kontaktovat produktového manažera - viz níže Máte dotaz?.


  Poslat dotaz

  Dotaz k tomuto produktu

  Váš e-mail
  Dotaz

  Parametry

  Všechny produkty

  Výrobce Pantone

  Vzorníky a písma

  Typ použití Srovnávací & CMYK
  Obor použití Tisk a předtisková příprava, Obalový průmysl
  Materiál vzorníků Papír
  Vzorníky Sady

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.