Pantone barvy nyní na dosah!

Související produkty

 
76 273 Kč 

bez DPH

92 290 Kč 

s DPH

Kompletní sada spektrofotometru a výkonné aplikace pro ICC profily

 
39 909 Kč 

bez DPH

48 290 Kč 

s DPH

Aplikace i1Profiler Komplexní aplikace pro kalibraci tiskáren, skenerů a monitorů s možností ověření a vyhodnocení

Novinky v aplikaci i1Profiler

25.11.2023

Perfektní kalibrace vašich tiskáren nikdy nebyla snazší!

Pro všechny milovníky barev a všechny, kdo se s námi vydávají na cestu za perfektní kalibrací, máme skvělé novinky! Poslední aktualizace softwaru i1Profiler - verze 3.7 - přináší mnoho vylepšení, která vám udělají skutečnou radost.

Shrnutí novinek

Nalezne nejlepší shodu Pantone® pro měřené barvy.

Samostatný nástroj pro prohlížení a porovnávání gamutů.

Vylepšené ovládací prvky pro generování černé.

Dává uživatelům možnost zvolit, kam se soubory načítají a ukládají.

Porovnání barev mezi sebou i s Pantone knihovnou

Vždy jste si přáli jednoduše a rychle porovnat barevné pole s Pantone barvami? Teď už můžete! Funkce SPOT COLOR LOOKUP byla rozšířena o možnost vyhledávání Pantone barev v modulu Spot Color Compare. Stačí změřit vzorek, a software vám najde nejbližší Pantone barvu. A to není vše! Pantone vzorek můžete jednoduše přetáhnout do okna pro referenci či vzorkování, což vám umožní porovnávat vaše měření s digitálními hodnotami Pantone.
Součástí aplikace jsou nyní knihovny všech Pantone barev nejen z tiskařské edice Formula Guide, Pastel + Neon a Bridge (označení CP), funkci lze použít i pro řadu barev FHI jak v provedení na papíře (TPG), tak na bavlněném textilu (TCX)
Jde o kompletní profesionální zpracování funkce, neboť si při hodnocení barvy volíte všechna potřebná kriteria:

  • Typ osvětlení: M0, M1, M2, M3 (pouze pro i1Pro 3 Plus)
  • Barvu osvětlení: D50, D65, A, F1-F10
  • Úhel pozorovatele: 2, 10
  • Barevný prostor: CIE Lab, CIE Lch
  • Typ hodnocení DeltaE: 1976, 1994, CMC, 2000

Snímaná barva je navíc vyobrazena v reflektančním grafu.

Prohlížení a porovnání barevných gamutů!

Další doplněk v aktualizaci i1Profiler v3.7 je samostatný a přímo přístupný nástroj pro prohlížení a porovnávání ICC profilů. Umožňuje uživatelům rychle a přehledně zobrazit barevné gamuty různých zařízení a porovnat je mezi sebou. Ať už potřebujete analyzovat rozsah barev vaší tiskárny v porovnání s monitorem nebo porovnávat gamuty mezi různými tiskárnami, tento nástroj je neocenitelným pomocníkem. Umožňuje rychlé porovnání a hlubokou analýzu, což vede k lepšímu porozumění a optimalizaci vašeho tiskového workflow.

Černá barva ve svém nejlepším vydání!

Pokud jde o kalibraci, stíny a vyvážení černé jsou často nejtěžší částí. Naše nová funkce BLACK GENERATION zajišťuje lepší vyvážení šedé v oblasti stínů a plnou kontrolu nad šířkou černé. Nový posuvník CMY Ratio je tu k tomu, aby zdokonalil vyvážení tří barev v stínech. A navíc, nová možnost plné kontroly umožňuje odstranění vnitřních limitů pro šířku černé. Vybraná šířka černé se pak použije v výsledném profilu.

Uložte si svou práci přesně tam, kde chcete!

Díky nové možnosti WORKFLOW můžete nyní načítat a ukládat svou práci z vlastního umístění. Ať už dáváte přednost uložení svého projektu na konkrétní místo nebo zůstanete u tradičního umístění v knihovně, volba je nyní ve vašich rukou!

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.