Nové PANTONE vzorníky systému PANTONE Goe

26.2.2009 - Informace

PANTONE Goe SystemFirma Pantone uvedla na trh nové vzorníky přímých barev systému PANTONE Goe. Ke stávajícímu vějířovému vzorníku PANTONE GoeGuide Coated a  vzorníku ve formě samolepek PANTONE GoeSticks Coated přibyly varianty i na nenatíraném papíře – tedy nové vějířové vzorníky PANTONE GoeGuide Uncoated a samolepky PANTONE GoeSticks Uncoated.

Důležitým novým produktem (a v budoucnu pravděpodobně nejprodávanějším) je srovnávací vzorník PANTONE GoeBridge Coated, což je srovnávací vzorník s přímými barvami PANTONE Goe systému a jejich nejbližšími ekvivalenty ve CMYKu.

Více informací o nových vzornících lze získat zde: quentin.cz/pantone

Proč byl vytvořen PANTONE Goe System? PANTONE Goe reaguje na změny, které přicházejí z kreativních a tiskových komunit, vývojem počítačových aplikací pro sazbu, zlom, digitální fotografii a digitální tisk a změnami v ofsetovém tisku. Všechny tyto moderní technologie byly promítnuty do nového Pantone Goe systému. Ten nyní obsahuje 2058 nových PANTONE přímých barev v systému Goe s jemnějšími kroky v barevném spektru. Jednotlivé přímé barvy jsou vytvořeny na základně deseti základní barev a žádná z nich nepoužívá více než dvě základní barvy.

Paralelně nyní existují vedle sebe dva systémy přímých barev PANTONE – Pantone Matching System (PMS) a PANTONE Goe.
[Další informace]
[Návrat na titulní stránku]


PŘIHLÁSIT DTPnews

Informace o novinkách, slevách a speciálních akcích e-mailem. Zaregistrujte se!

Aktualizováno:
23.8.2019, 15:47
Skladová dostupnost:
online