Powered by Smartsupp

Microsoft Office 365 Business Premium - licence na 1 rok - elektronické dodání

Microsoft Office 365 Business Premium - licence na 1 rok - elektronické dodání
Váš Office – kdykoliv a kdekoliv ho potřebujete; S Office v cloudu můžete se svými osvědčenými aplikacemi – Wordem, PowerPointem, Excelem, Outlookem, OneNotem a Publisherem – pracovat kdekoliv.
 
4 190 Kč
3 463  Kč bez DPH
Dostupnost
Dostupnost na pobočkách
Koncová cena bez DPH
3 512 Kč
Výrobce
Microsoft
DPH
21%
Kód
MIOFF365BP
Part No.
9F4-00003

  Popis produktu

  Váš Office – kdykoliv a kdekoliv ho potřebujete

  S Office v cloudu můžete se svými osvědčenými aplikacemi – Wordem, PowerPointem, Excelem, Outlookem, OneNotem a Publisherem – pracovat kdekoliv. Vaše poslední dokumenty jsou vždycky přímo na dosah, takže můžete začít rychle pracovat. A s 1 TB online úložiště na OneDrivu pro firmy máte vždycky soubory, které potřebujete, a můžete je snadno sdílet.

  Pracujte tam, kde je to zrovna potřeba

  Potřebujete používat nástroje Office kdekoliv a na všech zařízeních – s Office 365 takovou flexibilitu získáte. K e-mailům, schůzkám a dalším službám máte přístup online. Soubory Wordu, PowerPointu, Excelu a OneNotu vytváříte, upravujete a sdílíte online, a když někdo v některém souboru něco změní, hned to uvidíte, i když soubor někdo upravuje současně s vámi.

  Snadné nastavení a správa

  O správu IT se stará Office 365, takže vy se můžete věnovat svojí práci. Office nainstalujete rychle a nastavíte uživatele podle podrobných pokynů. Všechny služby se spravují v centru pro správu, ke kterému máte přístup odkudkoliv. Pomocí aplikace Admin pak můžete kontrolovat stav svých služeb. Taky se zbavíte starostí o IT. Díky zaručené 99,9% dostupnosti a designu zaměřenému na zotavení se můžete spolehnout, že budete pracovat bez přerušení a zdržení.

  Office 365 Business Premium zahrnuje:


  Známé nástroje Office:
  Sada Office
  Vždycky máte nejnovější verze aplikací.
  • Zachyťte nápady, jak vám to nejlíp vyhovuje – pomocí klávesnice, pera nebo dotykové obrazovky.
  • Jednoduše formátujte informace v Excelu pomocí nástrojů, které rozpoznávají vaše zvyky a automaticky dokončují data.
  • Jednoduše vkládejte obsah ze souborů PDF a vytvářejte vlastní skvěle vypadající wordové dokumenty.
  • Navrhujte vlastní marketingové materiály, které vystihují vaši značku a zaujmou zákazníky.
  Office na víc zařízeních
  Pracujte v konzistentním a známém prostředí Office na počítačích PC, Mac, tabletech s Windows, zařízeních iPad® a na většině mobilních zařízeních.
  Office podporuje počítače PC a tablety s Windows 7 nebo vyšším a taky počítače Mac s Mac OS X 10.6 nebo vyšším. Office pro iPad se dá nainstalovat na iPady, na kterých běží verze 7.0 nebo vyšší. Informace o mobilních zařízeních najdete na webu www.office.com/mobile.

  A taky tyto online služby:
  E-mail a kalendáře Používejte profesionální e-mail ve známém bohatém prostředí Outlooku na svém stolním počítači nebo pomocí Outlook Web Appu ve webovém prohlížeči. Získejte 50GB poštovní schránku na uživatele a posílejte přílohy až do 25 MB.
  Online konference Pořádejte online schůzky se zvukem a videem pomocí jednoduchého sdílení obrazovky a HD videokonferencí.
  Zasílání rychlých zpráv a spojení se Skypem Spojte se s dalšími uživateli Lyncu pomocí rychlých zpráv, hlasových hovorů a videohovorů a informujte je o svojí dostupnosti pomocí online stavu. Sdílejte informace o stavu, rychlé zprávy a hlasové hovory s uživateli Skypu.
  Yammer Enterprise Uveďte svoje nápady a práci do pohybu prostřednictvím podnikových sociálních sítí, které vám usnadní spolupráci s těmi správnými lidmi a nabídnou vám pokročilou podporu, zabezpečení, správu a možnosti integrace.
  Jednoduché sdílení souborů OneDrive pro firmy nabízí 1 TB úložiště každému uživateli, který pak má přístup ke svým dokumentům prakticky odkudkoliv. Sdílejte dokumenty s ostatními uživateli uvnitř organizace i mimo ni, mějte kontrolu nad tím, kdo může jednotlivé soubory zobrazit a upravit, a jednoduše synchronizujte soubory s počítači a zařízeními.
  Týmové weby Umožněte snadné použití a sdílení dokumentů v základním 10GB úložišti a s 500 MB úložného prostoru na uživatele.

  Všechny plány Office 365 pro firmy zahrnují:
  Spolehlivost Buďte v klidu díky Smlouvě o úrovni služeb (SLA) se zaručenou 99,9% dostupností s finanční zárukou.
  ZabezpečeníData patří vám. My chráníme data i vaše soukromí.
  Správa Nasaďte a spravujte Office 365 ve svojí společnosti – a nemusíte být expert na IT. Uživatele můžete přidávat a odebírat v řádu minut.
  Aktualizace Nemusíte platit za upgrady verzí – aktualizace jsou součástí předplatného. Zákazníkům Office 365 se pravidelně posílají nové funkce.
  Integrace služby Active Directory Můžete spravovat přihlašovací údaje a oprávnění uživatelů. Jednotné přihlašování a synchronizace se službou Active Directory.
  PodporaPodpora Microsoftu poskytuje telefonické a online odpovědi, zdroje s postupy a kontakty na ostatní zákazníky Office 365 při problémech s nastavením a potřebě rychlých oprav.

  Poslat dotaz

  Dotaz k tomuto produktu

  Váš e-mail
  Dotaz
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

  Parametry

  Software

  Typ aplikace Samostatná
  Typ licence Trvalá
  Verze softwaru Nová licence
  Operační systém Mac/Win
  Jazyk aplikace Multijazyková (vč. CZ)
  Určeno pro Komerční použití
  Počet licencí Jeden uživatel

  Všechny produkty

  Výrobce Microsoft