Microsoft Office 365 Business - licence na 1 rok - elektronické dodání

Microsoft Office 365 Business - licence na 1 rok - elektronické dodání
Aktuální verze Microsoft Office, ideální pro firmy do 10 zaměstnanců, maximální počet licencí 25. Cena za jednoho uživatele, pronájem na jeden rok.
 
4 490 Kč
3 711  Kč bez DPH
Dostupnost
Dostupnost na pobočkách
Koncová cena bez DPH
3 793 Kč
Výrobce
Microsoft
DPH
21%
Kód
MIOFF365B
Part No.
J29-00003

  Popis produktu

  Váš Office – kdykoliv a kdekoliv ho potřebujete.

  Každý uživatel si může nainstalovat Office na 5 počítačů PC nebo Mac, 5 tabletů (Windows, iPada Android) a 5 telefonů.

  S Office v cloudu můžete se svými osvědčenými aplikacemi – Wordem, PowerPointem, Excelem, Outlookem, OneNotem a Publisherem – pracovat kdekoliv. Vaše poslední dokumenty jsou vždycky přímo na dosah, takže můžete začít rychle pracovat. A s 1 TB online úložiště na OneDrivu pro firmy máte vždycky soubory, které potřebujete, a můžete je snadno sdílet.

   
  Jednoduché ukládání a sdílení souborů

  Přístup k uloženým souborům můžete mít odkudkoliv a soubory můžete jednoduše sdílet s ostatními ve svojí organizaci i mimo ni. Vaše soubory se automaticky synchronizují mezi vašimi zařízeními a počítačem, takže můžete pracovat online na cestách nebo offline, když jste v kanceláři, a soubory budou vždycky aktuální.

  Vždycky aktuální

  Automatické aktualizace zajišťují, že budete mít vždycky nejnovější funkce a vylepšení služeb – a nebudete muset kvůli tomu přerušit práci. Nemusíte se proto starat o IT a máte víc času na práci pro rozvoj firmy.

   

  Office 365 Business zahrnuje:


  Známé nástroje Office:
  Sada Office
  Vždycky máte nejnovější verze aplikací.
   
  • Zachyťte nápady, jak vám to nejlíp vyhovuje – pomocí klávesnice, pera nebo dotykové obrazovky.
  • Jednoduše formátujte informace v Excelu pomocí nástrojů, které rozpoznávají vaše zvyky a automaticky dokončují data.
  • Jednoduše vkládejte obsah ze souborů PDF a vytvářejte vlastní skvěle vypadající wordové dokumenty.
  • Navrhujte vlastní marketingové materiály, které vystihují vaši značku a zaujmou zákazníky.
  Office na počítačích, tabletech a telefonech
  Pracujte v konzistentním a známém prostředí Office na počítačích PC, Mac, tabletech s Windows, zařízeních iPad® a na většině mobilních zařízeních.
  Office podporuje počítače PC a tablety s Windows 7 nebo vyšším a taky počítače Mac s Mac OS X 10.6 nebo vyšším. Office pro iPad se dá nainstalovat na iPady, na kterých běží verze 7.0 nebo vyšší. Informace o mobilních zařízeních najdete na webu www.office.com/mobile.
  Office Online Vytvářejte a upravujte soubory Wordu, Excelu, PowerPointu a OneNotu ve webovém prohlížeči. Spoluvytváření v reálném čase zjednodušuje spolupráci.

  A taky ukládání a sdílení souborů
  OneDrive pro firmy OneDrive pro firmy poskytuje každému uživateli 1 TB osobního cloudového úložiště, ke kterému se dostane odkudkoliv a které může synchronizovat s počítačem a pracovat offline. Sdílejte jednoduše dokumenty s ostatními uživateli uvnitř organizace i mimo ni a mějte kontrolu nad tím, kdo může jednotlivé soubory zobrazit a upravit.

  Všechny plány Office 365 pro firmy zahrnují:
  Spolehlivost Buďte v klidu díky Smlouvě o úrovni služeb (SLA) se zaručenou 99,9% dostupností s finanční zárukou.
  Zabezpečení Data patří vám. My chráníme data i vaše soukromí.
  Správa Nasaďte a spravujte Office 365 ve svojí společnosti – a nemusíte být expert na IT. Uživatele můžete přidávat a odebírat v řádu minut.
  Aktualizace Nemusíte platit za upgrady verzí – aktualizace jsou součástí předplatného. Zákazníkům Office 365 se pravidelně posílají nové funkce.
  Integrace služby Active Directory Můžete spravovat přihlašovací údaje a oprávnění uživatelů. Jednotné přihlašování a synchronizace se službou Active Directory.
  Podpora Podpora Microsoftu poskytuje telefonické a online odpovědi, zdroje s postupy a kontakty na ostatní zákazníky Office 365 při problémech s nastavením a potřebě rychlých oprav.

  Poslat dotaz

  Dotaz k tomuto produktu

  Váš e-mail
  Dotaz
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

  Parametry

  Software

  Typ aplikace Samostatná
  Typ licence Předplatné
  Verze softwaru Nová licence
  Operační systém Mac/Win
  Jazyk aplikace Multijazyková (vč. CZ)
  Určeno pro Komerční použití
  Počet licencí Jeden uživatel

  Všechny produkty

  Výrobce Microsoft

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.