MathType for Office Tools EDU

předplatné 1 rok 
MathType for Office Tools EDU
Nejjednodušší způsob psaní matematických rovnic v jakémkoli digitálním dokumentu.

Nové

1 550 Kč
1 281  Kč bez DPH
Dostupnost
Dostupnost na pobočkách
Koncová cena bez DPH
1 347 Kč
Výrobce
Wiris
DPH
21%
Kód
XCMTOT1YEDU
Part No.

  Popis produktu

  Zapisujte snadno matematické rovnice. Dostrupné pro Windows, Office 365 a Google Workspace.
  Nezáleží na tom, zda jste začátečník nebo pokročilý uživatel, MathType se přizpůsobí vašemu způsobu psaní matematiky, takže se můžete soustředit na daný úkol. MathType dokonce převede váš ručně psaný vzorec na čistou digitální rovnici připravenou k použití v dokumentech.

  Sdílejte dokumenty a spolupracujte s kolegy, partnery a studenty. MathType pro Google Workspace a MathType Add-In pro Microsoft 365 vám umožní psát a sdílet matematické rovnice v dokumentech a prezentacích.
  Nabízíme také varianty pro webové platformy. MathType můžete používat v systémech Windows, macOS, na platformách LMS nebo v jakémkoli jiném desktopovém či webovém prostředí.
  Math Type snadno pioužijete v Microsoft Office, PowerPointu i WPS aplikacích, kde je přidán samostatný panel nástrojů pro práci se vzorci.

  MathType: Výkonný nástroj pro tvorbu matematických výrazů


  MathType je elegantní software určený pro tvorbu a úpravu matematických výrazů. Původem od společnosti Design Science (dnes součástí firmy Wiris), MathType se stal klíčovým nástrojem pro akademiky, učitele, studenty a vědce, kteří pravidelně pracují s matematickými rovnicemi a symboly.
  MathType byl poprvé představen v roce 1987 jako doplněk pro textové procesory, aby umožnil snadnou integraci matematických rovnic do textových dokumentů. Během let se software neustále vyvíjel a přidával nové funkce, aby vyhověl rostoucím potřebám uživatelů. MathType je tak nezbytným nástrojem pro každého, kdo pravidelně pracuje s matematickými výrazy. Díky svým pokročilým funkcím, kompatibilitě s různými platformami a formáty, a uživatelsky přívětivému rozhraní, MathType usnadňuje a zefektivňuje tvorbu a úpravu matematických rovnic v různých oblastech lidské činnosti.

  Hlavní Funkce


  Intuitivní uživatelské rozhraní
  MathType nabízí uživatelsky přívětivé prostředí, které usnadňuje tvorbu složitých matematických výrazů. Pomocí grafického uživatelského rozhraní mohou uživatelé jednoduše vybírat symboly a operátory.

  Podpora různých formátů
  MathType podporuje různé formáty včetně MathML, TeX, LaTeX a dalších. To umožňuje bezproblémovou integraci s různými platformami a aplikacemi.

  Kompatibilita s textovými procesory
  MathType je kompatibilní s širokou škálou textových procesorů jako Microsoft Word, Apple Pages a Google Docs. To umožňuje snadné vkládání a úpravy rovnic přímo v dokumentech.
  Online a offline verze Kromě desktopové verze je MathType k dispozici i jako webová aplikace, což umožňuje uživatelům přístup k nástroji z libovolného zařízení s internetovým připojením.
  Ruční psaní a rozpoznávání MathType podporuje ruční psaní matematických výrazů na zařízeních s dotykovou obrazovkou. Software poté převede ručně psané symboly na digitální formu.
  Styly a přizpůsobení Uživatelé mohou přizpůsobit vzhled rovnic, včetně stylů písma, velikosti a barev, což usnadňuje jejich čitelnost a estetickou integraci do dokumentů.

  Využití v praxi


  Vzdělávání
  Učitelé a studenti používají MathType k vytváření učebních materiálů, domácích úkolů, testů a diplomových prací. Umožňuje jim snadno zpracovávat a prezentovat složité matematické koncepty.

  Vědecký výzkum
  Vědci a výzkumníci používají MathType k psaní vědeckých článků, publikací a prezentací, kde je potřeba přesně vyjádřit matematické a vědecké rovnice.

  Inženýrství
  Inženýři využívají MathType k tvorbě technické dokumentace, návrhů a analýz, kde je nutné pracovat s pokročilými matematickými výrazy.

  E-learning
  S rostoucím trendem e-learningu, MathType nachází uplatnění v online vzdělávacích platformách, kde pomáhá vytvářet interaktivní a snadno pochopitelné učební materiály.

  Zásadní přínosy


  Zvýšení produktivity
  MathType výrazně urychluje proces tvorby matematických výrazů a rovnic, což šetří čas a úsilí uživatelů.

  Přesnost
  Software zajišťuje vysokou přesnost a konzistenci matematických výrazů, což je klíčové pro vědecké a technické dokumenty.

  Flexibilita
  Díky podpoře různých formátů a kompatibilitě s mnoha platformami, MathType nabízí vysokou míru flexibility pro různé potřeby uživatelů.

  Přístupnost
  Webová verze MathType umožňuje přístup odkudkoliv, což je výhodné pro uživatele, kteří pracují na různých zařízeních.  Poslat dotaz

  Dotaz k tomuto produktu

  Váš e-mail
  Dotaz
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

  Parametry

  Software

  Typ aplikace Samostatná + Plugin
  Typ licence Předplatné
  Verze softwaru Nová licence
  Operační systém Mac/Win
  Jazyk aplikace Angličtina
  Určeno pro EDU - školská licence
  Počet licencí Jeden uživatel

  Všechny produkty

  Výrobce Wiris

  Podobné produkty

  Nové

  23 132 Kč 

  bez DPH

  27 990 Kč 

  s DPH

  předplatné 1 rok Licence pro vysoké školy, zahrnuje 25 licencí pro učitele a zaměstnance školy a 1000 licencí pro studenty. Zapisujte snadno matematické rovnice. Dostrupné pro Windows, Office 365 a Google Workspace. Nezáleží na tom, zda jste začátečník nebo pokročilý u...

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.