InkFormulation 6 PrinterPro

InkFormulation 6 PrinterPro
Profesionální software pro recepturování (míchání) barev pro ofsetový tisk, flexotisk, hlubotisk či sítotisk.
 
395 390 Kč
326 769  Kč bez DPH
Dostupnost
Dostupnost na pobočkách
Koncová cena bez DPH
327 182 Kč
Výrobce
X-Rite
DPH
21%
Kód
MOIFPP
Part No.
IFPP

  Popis produktu

  InkFormulation 6 je profesionální software pro tvorbu recepturování (míchání) barev a odstínů pro použití v ofsetovém tisku, flexotisku, hlubotisku či sítotisku. Zákazníkům především urychluje přípravu a míchání barev, snižuje zásoby zbytkových barev, poskytuje reprodukovatelné a konzistentní výsledky na široké škále podkladů včetně transparentních filmů a metalizovaných povrchů a snižuje cenu výsledné barvy. InkFormulation dále umožňuje kvalitní správu kalibračních dat a vytvořených receptur. Využití nalezne především v komerčních tiskárnách, v obalovém průmyslu či u dodavatelů tiskových barev. InkFormulation 6 je modulárním řešením, zákazník si může zakoupit příslušný modul, který opravdu ke své práci potřebuje.

  Srovnání verzí InkFormulation 6:

  Manufacture

  verze určená pro výrobce pigmentů: umožňuje vytvářet, ukládat a upravovat databázi barviv.
  Sestává se z modulů:
  • Creation of assortments (colorant databases): schopnost vytvářet vlastní databáze barviv. Jde o vlastnost určenou pro výrobce. Tiskárna, která odebírá barvy od svého výrobce, přejímá jeho databáze a tuto funkci nepotřebuje.
  • Opaque inks: průhlednost resp. neprůhlednost krytí a barva podložky má vliv na výslednou barevnost. Modul umožňuje tyto efekty započítat do receptu. Kalkuluje sílu krytí.
  • Viscosity calculation: vnáší do receptury efekt "tekutosti" inkoustu.
  • Weighing and batching systems: datově propojuje InkFormulation se systémy pro míchání.
  • Basic materials calculation: umožňuje rozdělit vstupní inkousty na dílčí komponenty (pigmenty, ředidla, aditiva) a vytvářet repectury přímo z komponent.
  • Thickness calibration: umožňuje použít jiné zadání síly filmu (sítotisk) nebo válce (hlubotisk/flexotisk) při formulaci, než je stanoveno v databázi výrobce

  PrinterPro

  plná verze bez možnosti tvorby a editace barevných sortimentů
  Obsahuje moduly
  • Opaque inks
  • Viscosity calculation

  volitelně lze rozšířit o

  • Weighing and batching systems
  • Basic materials calculation
  • Thickness calibration

  PrinterBasic

  Tato verze je navržena pro potřeby malých a středních tiskařských firem. Kvalita formulace je stejná jako u ostatních verzí, zbývající funkce byly omezeny na hlavní potřeby tohoto odvětví.

  Volitelně lze rozšířit o

  • Opaque inks
  • Weighing and batching systems

  Novinky verze 6

  • základní materiály - použití jednotlivých aditiv napříč kalibračních řad, možnost změny aditiva v receptuře bez nutnosti přípravy nového vzorku, jeho nátisku a měření (menší počet kalibrančích databází, zjedndušená manipulace s kalibračními databázemi a recepturami)
  • kalibrace tiskových válců - rychlé, automatické a přesné určení správné tloušťky filmu ve flexu, hlubotisku a sítotisku (menší počet kalibračních databází, použitelnost na různých podkladech, snadné použití).
  • tiskové protokoly - uživatelsky definované tiskové protokoly (vložení loga, čárového kódu, štítku, definice a uložení většího počtu protokolů).
  • zjednodušená obsluha - rychlá klávesa pro spuštění recepturování, flexibilní třídící kritéria pro generování receptur, přímý přístup do databáze substrátů, jednodušší a efektivnější práce se zbytkovými barvami, vylepšení v oblasti správy uživatelů, snížení množství rozpouštědla pro dávkovací systémy, přepínání mezi recepturování z palety a přímým formulováním u během procesu formulace.
  • zlepšení v oblasti výměny dat - podpora CxF3, import kalibrační databáze z ColorMasteru, podpora ERP (např. SAP).
  • nové uživatelské rozhraní a flexibilita.

  Podporované přístroje

  X-Rite eXact 2, eXact, SpectroEye, Spectrolino, SP62, SP64, 530, 962, 964, 939, Color i5, Color i7, CE 2180, CE 3100, CE 7000, 7000A, CE XTH, CE XTS, ER 50. Datacolor SF 600 a Mercury.


  Poslat dotaz

  Dotaz k tomuto produktu

  Váš e-mail
  Dotaz
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

  Parametry

  Software

  Typ aplikace Samostatná
  Typ licence Trvalá
  Verze softwaru Nová licence
  Operační systém Win
  Určeno pro Komerční použití
  Počet licencí Jeden uživatel

  Všechny produkty

  Výrobce X-Rite

  Příslušenství

   
  32 090 Kč 

  bez DPH

  38 829 Kč 

  s DPH

  Celodenní školení vybraného přístroje X-Rite v rozsahu 8 hodin pro neomezený počet účastníků.

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.