InkFormulation 6 Manufacturer

vč. ColorQuality 6 Pro.

Výrobce:XRite 
Kód:MOIFM
Dostupnost:
2 týdnynapověda
Koncová cena:511 149 Kč bez DPH
Vaše cena: 494 070  Kč  bez DPH
597 825 Kč  s DPH a poplatky
Status: Top produkt 
kalkulackaNa splátky:
dnes 0 Kč, pak 10x Kč
 x
 Nastavit hlídacího psa
Ohlídá snížení ceny, oznámí zboží skladem

Popis
InkFormulation 6 je profesionální software pro tvorbu recepturování (míchání) barev a odstínů pro použití v ofsetovém tisku, flexotisku, hlubotisku či sítotisku. Zákazníkům především urychluje přípravu a míchání barev, snižuje zásoby zbytkových barev, poskytuje reprodukovatelné a konzistentní výsledky na široké škále podkladů včetně transparentních filmů a metalizovaných povrchů a snižuje cenu výsledné barvy. InkFormulation dále umožňuje kvalitní správu kalibračních dat a vytvořených receptur. Využití nalezne především v komerčních tiskárnách, v obalovém průmyslu či u dodavatelů tiskových barev. InkFormulation 6 je modulárním řešením, zákazník si může zakoupit příslušný modul, který opravdu ke své práci potřebuje.

Přehled rozdílů jednotlivých modulů naleznete na našich produktových stránkách www.quentin.cz/xrite.

Novinky verze InkFormulation 6

* základní materiály - použití jednotlivých aditiv napříč kalibračních řad, možnost změny aditiva v receptuře bez nutnosti přípravy nového vzorku, jeho nátisku a měření (menší počet kalibrančích databází, zjedndušená manipulace s kalibračními databázemi a recepturami)
* kalibrace tiskových válců - rychlé, automatické a přesné určení správné tloušťky filmu ve flexu, hlubotisku a sítotisku (menší počet kalibračních databází, použitelnost na různých podkladech, snadné použití).
* tiskové protokoly - uživatelsky definované tiskové protokoly (vložení loga, čárového kódu, štítku, definice a uložení většího počtu protokolů).
* zjednodušená obsluha - rychlá klávesa pro spuštění recepturování, flexibilní třídící kritéria pro generování receptur, přímý přístup do databáze substrátů, jednodušší a efektivnější práce se zbytkovými barvami, vylepšení v oblasti správy uživatelů, snížení množství rozpouštědla pro dávkovací systémy, přepínání mezi recepturování z palety a přímým formulováním u během procesu formulace.
* zlepšení v oblasti výměny dat - podpora CxF3, import kalibrační databáze z ColorMasteru, podpora ERP (např. SAP).
* nové uživatelské rozhraní a flexibilita.
* InkFormulation a ColorQuality navzájem komunikují a sdílejí data. Stačí jedno kliknutí pro přepnutí mezi oběma aplikacemi, ColorQuality je součástí InkFormulation Manufacter, PrinterPro a Online verzí.

Podporované přístroje: X-Rite eXact, SpectroEye, Spectrolino, SP62, SP64, 530, 962, 964, 939, Color i5, Color i7, CE 2180, CE 3100, CE 7000, 7000A, CE XTH, CE XTS, ER 50. Datacolor SF 600 a Mercury.


Zařazení produktu
>> XRite  >  Recepturování, kontrola kvality
Bližší informace
Bližš í informace o tomto produktu naleznete na serveru výrobce 
Související produkty
Školení přístroje X-Rite
Školení přístroje X-Rite
Cena: 12 750.-

 dotaz  Máte dotaz?
 
 parametry  Parametry
Produktovým manažerem tohoto výrobku je Pavel Maňas. Zde můžete zadat Váš dotaz k tomuto produktu, nezapomeňte správně vyplnit mailovou adresu.
AntiSpam: 2 plus 3 =

PŘIHLÁSIT DTPnews

Informace o novinkách, slevách a speciálních akcích e-mailem. Zaregistrujte se!

Aktualizováno:
26.2.2020, 21:44
Skladová dostupnost:
online