Font Folio - upgrade CE verze II. Mac / Win

9.3.2005 - Software

Písma na Mac OS 9, X a WindowsZačátkem března 2005 jsme uvedli na trh druhé pokračování upgradu Adobe CE písem (Font Folio - upgrade CE verze II. Mac / Win), které obsahuje 16 rodin se 76 řezy kompatibilními se všemi systémy Mac OS a Windows.

Od 1. července 2003 společnost Quentin spol. s r.o. opravila postupně lokalizované CE sady písem z nabídky Adobe Type Library v souvislosti s nekompatibilitou starších verzí písem se systémem Mac OS X. Od 1. března 2004 je na trhu první balík upgradu těchto nově opravených písem pod názvem: Font Folio - upgrade CE verze I. Mac / Win.

Oba produkty jsou produktem firmy Quentin spol. s r.o. a nelze je zakoupit samostatně. Jsou určeny pro stávající zákazníky Font Folia 9.0 CE (upgrade lze zakoupit pouze po předložení dokladu o zakoupení - faktury případně originálních disket či CD Font Folia 9.0 CE) zakoupených před 1. červencem 2003. Obě části upgradů CE písem Font Folia obsahují nové verze písem, které jsou plně funkční v aplikacích běžících na operačních systémech Mac OS X a Mac OS 9, stejně tak i na všech platformách Windows. Písma jsou opravená a doplněná o symbol "Euro". Upgrade je dodáván hybridně pro Mac i PC ve formátu PS Adobe Type 1 a obsahuje celkem 32 rodiny s 160 řezy v případě upgradu číslo I a dále 16 rodin se 76 řezy v případě upgradu číslo II. Seznam opravených rodin upgradu I. naleznete zde a upgradu II. naleznete zde.

Lze upgradovat i jednotlivé rodiny z nabídky Adobe Type Library samostatně (opět po předložení originální faktury či disket), upgraduje se vždy celá rodina, veškeré dostupné upgrady jednotlivých rodin naleznete zde.
[Další informace]
[Návrat na titulní stránku]


PŘIHLÁSIT DTPnews

Informace o novinkách, slevách a speciálních akcích e-mailem. Zaregistrujte se!

Aktualizováno:
21.7.2019, 6:33
Skladová dostupnost:
online