Esko ArtiosCAD 3D Modeling Solution

První nová licence 
Esko ArtiosCAD 3D Modeling Solution
Cena za 1. licenci. Nejrozšířenější konstrukční software (2D i 3D vizualizace) pro tvorbu obalů z hladké či vlnité lepenky vč. jejich databází.
 
 s DPH
486 790 Kč
486 390 Kč
401 975  Kč bez DPH
Dostupnost
Dostupnost na pobočkách
Koncová cena bez DPH
412 967 Kč
Výrobce
Esko
DPH
21%
Kód
ES96AR160T
Part No.
96AR160T

  Popis produktu

  Nejrozšířenější konstrukční software pro tvorbu obalů z hladké či vlnité lepenky, displayů i pro další strukturální design. Zahrnuje kompletní nástroje pro konstrukci, grafiku a design, katalogy ECMA a FEFCO, vizualizaci v PDF i včetně event. potisku, vše ve 2D i 3D. Oproti 3D draftinf Solution zde najdete také možnost automatické tvorby obalů a fixací na základě CAD dat předmětů určených k zabalení.  Nemusíte být zkušený konstruktér, abyste vytvářel profi obaly. Tento software v sobě zahrnuje katalogy obalů ECMA (obaly z hladké lepenky)  a FEFCO (obaly z vlnité lepenky) či displayů. Stačí si z katalogu vybrat požadovaný obal a zadat rozměry a celá konstrukce se automaticky přepočítá dle Vašich požadvků a pokud chcete, lze obal dále libovolně upravovat. Pokud má být obal či display opatřen potiskem, můžete ho na Vaši konstrukci naimportovat. Samozřejmě lze vytvořit i svou vlastní konstrukci na "bílém plátně". K dispozici jsou různé možnosti náhledu finálního obalu ve 2D i 3D, buď ve formátu PDF či pomocí různých prohlížečů. Prezentovat lze obal a jeho funkčnost též pomocí animace. Tato verze dále nabízí možnost importu CAD dat objektu určeného k balení a automatické přizpůsobení rozměrů vybraného obalu, včetně automatické tvorba event. fixace.


  Poslat dotaz

  Dotaz k tomuto produktu

  Váš e-mail
  Dotaz
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

  Parametry

  Software

  Typ aplikace Samostatná
  Typ licence Trvalá
  Verze softwaru Nová licence
  Operační systém Mac/Win
  Jazyk aplikace Čeština, Angličtina
  Určeno pro Komerční použití
  Počet licencí Jeden uživatel

  Všechny produkty

  Výrobce Esko

  Podobné produkty

   
  52 306 Kč 

  bez DPH

  63 390 Kč 

  s DPH

  63 290 Kč 

  s DPH

  První nová licence Modul pro automatizaci změny rozměrů vytvořených návrhů obalů.

   
  32 388 Kč 

  bez DPH

  39 290 Kč 

  s DPH

  39 190 Kč 

  s DPH

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.