EFI Designer Edition a EFI Photo Edition ve verzi 4.0 přichází (i na Windows!)

1.7.2004 - Software

EFI Designer Edition a EFI Photo EditionZnámý německý výrobce produktové řady softwarových RIPů Best GmbH byl kompletně integrován do americké společnosti EFI, Inc. 1. května 2004 bylo ukončeno používání názvu firmy Best jako divize EFI, stejně tak všechny produkty firmy Best se nyní jmenují EFI.

1. června 2004 byla uvedena na trh nová verze jednouživatelského programového vybavení určeného pro řešení digitálního nátisku EFI Designer Edition 4.0, respektive programového vybavení určeného pro tisk digitálních fotografií v nejvyšší barevné kvalitě EFI Photo Edition 4.0.

Hlavní novinkou uváděných produktů je rozšíření použití i na platformu Windows, přičemž dříve byly produkty určeny výhradně pro Mac OS (počítače Apple Macintosh). V rámci jedné licence je nyní možné pracovat buď ve Windows nebo v Mac OS X. Dále je významné rozšíření podpory nových modelů profesionálních inkoustových tiskáren, jako jsou Epson Stylus Pro 4000, HP DesignJet 30 a 130 či Canon W6200, takže počet podporovaných tiskáren již přesahuje 30 modelů. Mezi další nové funkce lze zařadit podporu JDF v1.2, HP CMYKplus, bezokrajový tisk na vybraných tiskárnách Epson, originální CPSI interpreter Adobe PostScript Level 3 a mnoho dalších.

Majitelé verzí Best Designer Edition 3.0 a Best Photo Edition 3.0 mají upgrade na novou verzi 4.0 do konce roku 2004 zdarma a bude jim automaticky v prvních týdnech v červenci dodána nová verze přímo od firmy Quentin respektive od jejich partnerů. K upgradu není třeba výměny hardwarového klíče.
[Další informace]
[Návrat na titulní stránku]


PŘIHLÁSIT DTPnews

Informace o novinkách, slevách a speciálních akcích e-mailem. Zaregistrujte se!

Aktualizováno:
21.7.2019, 6:35
Skladová dostupnost:
online