EFI Colorproof XF 3.0

12.6.2006 - Software

EFI Colorproof XF 3.0EFI, Inc. uvedla 1. června 2006 na trh novou verzi EFI Colorproof XF 3.0 a moduly EFI Colorproof XF Gravure Option a EFI Colorproof XF Production Option.

Americká firma EFI, Inc. uvedla novou verzi nejrozšířenějšího softwarového RIPu EFI Colorproof XF 3.0, který je komplexním řešením digitálního nátisku. Verze 3.0 přináší především přepracované jádro správy barev, umožňující zejména přesnější barevnou simulaci RGB v produkčním tisku, a dále rozšířené uživatelské rozhraní s mnoha novými funkcemi. Nyní je uživatelské rozhraní mnohem intuitivnější a flexibilnější. Mezi další novinky patří možnost neomezeného počtu klientů, jednoduché produkční funkce jako opakování a krokování, sedmibarevné zdrojové a simulační profily.

Cena na DTPobchod.cz: základní konfigurace EFI Colorproof XF 3.0 (Server + Client + Printer Option M): 35.910,- Kč bez DPH.

EFI Colorproof XF Gravure Option - nový výstupní modul pro hlubotisk - nabízí zákazníkům vytvářet pomocí EFI Colorproof XF separované šedoškálové TIFF soubory pro tisk z hloubky na podporovaných tiskových strojích.

Cena na DTPobchod.cz: 89.780,- Kč bez DPH.

EFI Colorproof XF Production Option - produkční modul je určen hlavně pro tisk na velkoformátových tiskárnách. Nabízí zákazníkům lépe připravovat tisk plakátů, bannerů či skládání souborů. Modul umožňuje například rozmnožování tiskových souborů, panelování, přetisky a jejich snadnou orientaci, tisk různých ořezových značek a v neposlední řadě také jednoduchou barevnou úpravu, jako je jas, kontrast, korekce barevných kanálů atd.

Cena na DTPobchod.cz: 8.980,- Kč bez DPH.
[Další informace]
[Návrat na titulní stránku]


PŘIHLÁSIT DTPnews

Informace o novinkách, slevách a speciálních akcích e-mailem. Zaregistrujte se!

Aktualizováno:
21.7.2019, 6:57
Skladová dostupnost:
online