EFI Colorproof XF 2.6 a nové moduly

30.9.2005 - Software

EFI Colorproof XF 2.6Americká firma EFI, Inc. uvedla v polovině září novou verzi rozšířeného softwarového RIPu EFI Colorproof XF 2.6, který je komplexním řešením digitálního nátisku.

Mezi hlavní nové funkce této verze patří: skládání (nesting), včetně manuálního skládání, a oříznutí (cropping) již v základní konfiguraci bez nutnosti zakoupení modulu Production Option, podpora nových modelů tiskáren: Epson Stylus Pro 7400/7800 a 9400/9800, dále HP DesignJet 30, 90 a 130, Canon W6400 a W8400, podpora nových modelů spektrofotometrů: XRite DTP20 (Pulse), DTP45, DTP70 respektive GretagMacbeth Spectroscan a iCColor, podpora nových formátů JPEG2000 a PSD, bezokrajový tisk na vybraných tiskárnách či nové ořezové značky firmy Fotoba.

Cena základní konfigurace EFI Colorproof XF (Server + Client + Printer Option M) na DTPobchod.cz: 32.860,- Kč bez DPH.

EFI Colorproof XF Dot Creator Option – tento nový modul umožňuje vytvořit z klasických polotónových dat rastrová data, stejně jako je vytváří RIP před osvitkou či před CTP. Můžeme tedy produkovat jednobitová kompozitní či separovaná data stejně jako na osvitce či CTP. Lze tak tisknout rastrová data na Dot Film, a získat tak i alternativu k výrobě ofsetových filmů.

Cena na DTPobchod.cz: 39.990,- Kč bez DPH.

EFI Colorproof XF Fiery Option – umožňuje EFI Colorproof XF komunikovat s digitálními zařízeními, jako jsou barevné kopírky či digitální tiskové stroje, které jsou řízeny externími či vnitřními Fiery RIPy. Fiery Option vytvoří dočasný, na postscriptu založený soubor se správou barev a pošle jej na výstupní zařízení, kde je deaktivována správa barev (je použita správa barev z EFI Colorproof XF). Tímto modulem se otevírá cesta barevně spravovat všechny tiskárny, které jsou řízeny Fiery.

Cena na DTPobchod.cz: 26.040,- Kč bez DPH
[Další informace]
[Návrat na titulní stránku]


PŘIHLÁSIT DTPnews

Informace o novinkách, slevách a speciálních akcích e-mailem. Zaregistrujte se!

Aktualizováno:
21.7.2019, 6:31
Skladová dostupnost:
online