Powered by Smartsupp

DCS Book CMYK

Professional Edition 
DCS Book CMYK
Největší CMYKový vzorník na trhu s 65.536 barvami. Profesionální verze.
 

-8%

 s DPH
6 510 Kč
5 990 Kč
4 950  Kč bez DPH
Dostupnost
Dostupnost na pobočkách
Výrobce
DCS
DPH
21%
Kód
UZDC13000
Part No.
13.000

  Popis produktu

  DCS Book Professional Edition je rozsáhlým CMYKovým vzorníkem určený především komerčním tiskárnám, grafickým a reklamním agenturám a v neposlední řadě také designérům. Na 256 stranách na nepotaženém papíře je zobrazeno celkem 65.536 CMYK barev v 5% nebo 10% krocích podle odstínu. Kniha je dodávána ve formě šanonu, tedy s výjimatelnými stránkami a ochraném obalu proti světlu. Dále kniha obsahuje předmluvu o barvě, reprodukci barev a tisku a podrobnými pokyny pro použití.

  technická specifikace: Velikost stránky: 38 x 33 cm, velikost políček: 16 x 16 mm,

  Vytištěno na matovém potíraném papíru.

  Vzorník DCS Book CMYK Professional Edition nabízí skutečně obrovské množství barevných kombinací, navíc v promyšleném provedení. Vzorník je tištěn na papír běžné gramáže, takže je možné barvy prohlížet na médiu, na kterém budou v konečném výsledku opravdu tištěny. Na druhou stranu je produkt technologicky připraven tak, aby jej bylo možné opravdu profesionálně používat - tj. případné prosvítání vyřešil výrobce velmi chytrým přehnutím jednostranně potištěných listů. Vzorník působí svými rozměry impozantně a je na něm patrná důležitost, která se s jeho používáním barvě věnuje. Na druhou stranu je pochopitelně na zvážení, zda-li skutečně uživatel potřebuje všechny nabízené barevné kombinace - pokud ano, pak je popisovaný vzorník určitě zajímavou volbou. (https://www.grafika.cz/rubriky/polygrafie/dcs-book-cmyk-hodne-podrobny-barevny-vzornik-131959cz?send)


  Produkt manažer:

  Judita Hadravová,  602 227 655,  777 318 840,  hadravova@quentin.cz

  Poslat dotaz

  Dotaz k tomuto produktu

  Váš e-mail
  Dotaz
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

  Parametry

  Tiskárny a Tonery

  TYP ostatní spotřebák pro tiskárnu

  Všechny produkty

  Výrobce DCS

  Vzorníky a písma

  Typ použití Srovnávací & CMYK
  Obor použití Tisk a předtisková příprava
  Materiál vzorníků Papír
  Vzorníky Jednotlivé

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.