Powered by Smartsupp

Produkt je vyřazen!

Produkt již není v naší nabídce.

Kontaktujte prosím, manažera produktu:

Michael Hruška

hruska@quentin.cz

CorelDRAW Graphics Suite Win CZ

Roční předplatné (1-4) 
CorelDRAW Graphics Suite Win CZ
Kompletní sada profesionální návrhářské aplikace pro vektorové ilustrace.
 
Výrobce
Corel
DPH
21%
Kód
MC711445
Part No.
LCCDGSSUB11

  Popis produktu

  Od jednoduchosti k výjimečnosti

  Vykročte na svou návrhářskou pouť tou správnou nohou s CorelDRAW® Graphics Suite – kompletní sadou profesionálních Grafika návrhářských aplikací pro vektorové ilustrace, sazbu, úpravu fotografií a mnoho dalšího – navrženou konkrétně pro vaši preferovanou platformu.

  Nekonečné možnosti! 

  Sada CorelDRAW Graphics Suite je oblíbená po celém světě v různých odvětvích – od výroby a techniky až po tvorbu reklamních panelů, marketing a mnoho dalšího.

  Branding a marketing

  Sada CorelDRAW Graphics Suite je oblíbená po celém světě v různých odvětvích – od výroby a techniky až po tvorbu reklamních panelů, marketing a mnoho dalšího.

  Naše konkurenční výhody

  Tvorba návrhů a sazba na jednom místě, Alternativní modely licencování, Spolupráce v reálném čase, Úspory předplatného, Nativní prostředí pro operační systém, Zkušební verze bez závazků, Snadné ovládání a použití a Rozsáhlá kompatibilita souborů.

  Kreslit v perspektivě

  Kreslete objekty nebo ilustrované scény v perspektivě rychleji a snadněji. Můžete si vybrat jednoúběžníkovou, dvouúběžníkovou nebo trojúběžníkovou perspektivu, nakreslit nebo přidat existující skupinu objektů na sdílené rovině perspektivy a volně přesouvat a upravovat objekty bez ztráty perspektivy.

  Flexibilní návrhářská plocha

  Přejděte od nápadů k výstupu v rekordním čase s novými pracovními postupy, se kterými budete mít naprostou kontrolu nad stránkami a prvky. Zobrazení více stránek. Export více prvků. Vylepšení pracovních postupů se symboly.

  Progresivní úpravy obrázků

  S novými výkonnými funkcemi pro úpravy fotografií navrženými přímo pro vylepšení obrázků v méně krocích si ušetříte spoustu práce. Vylepšené nahrazování barev. Přepracované pracovní postupy přizpůsobení.Podpora souborů HEIF.

   


  Poslat dotaz

  Dotaz k tomuto produktu

  Váš e-mail
  Dotaz
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

  Parametry

  Software

  Typ aplikace Samostatná
  Typ licence Předplatné
  Verze softwaru Prodloužení licencí
  Operační systém Win
  Jazyk aplikace Čeština, Multijazyková (vč. CZ)
  Určeno pro Komerční použití
  Počet licencí Jeden uživatel

  Všechny produkty

  Výrobce Corel

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.