Powered by Smartsupp

Produkt je vyřazen!

Produkt již není v naší nabídce.

Kontaktujte prosím, manažera produktu:

specialista DTP

dtp@dtpobchod.cz

CMYK ALL Uncoated

CMYK basic/pantone palette. 
CMYK ALL Uncoated
Porovnávací CMYK vzorník s otvory. Nenatíraný papír.
 
Výrobce
DTP Studio
DPH
21%
Kód
UZCMYKALLU
Part No.

  Popis produktu

  Barevný vzorník se středovými porovnávacími otvory a paletami cmyk basic a cmyk pantone pokrývá 99% barevných požadavků pro tisk. Definice barev pro standardní a digitální barvotisk (CMYK), elektronickém publikování (RGB) a internet (HTML). Obsahuje dva vzorníky: CMYK BASIC PALETTE - obsahuje inovovanou paletu CMYK BASIC. Výběr barev z BASIC PALETTE je jednoduchý. Na obálce najdete základní řadu barev. Od každé základní barvě jsou k dispozici vždy dvě světlejší a 2 tmavší odstíny. Celkově je ve vzorníku tedy 1.100 barevných vzorků. Každý z barevných vzorků je definován udanými hodnotami separažních složek C, M, Y a K. Ty jsou přepočítány i do barevného prostoru RGB a HTML. To umožnuje používat vzorník jak pro klasické publikování (tisk - CMYK), tak i elektronické publikování (PDF - RGB) a internet (HTML). Druhým vzorníkem vzorníku CMYK ALL je CMYK PANTONE, jedná se o paletu ve standardním barvotisku CMYK. Pro všechny převody byl použit barevný profil ICC Euroscale 2.0. Každý z barevných vzorků je definován udanými hodnotami separačních složek C, M, Y a K. Ty jsou přepočítány i do barevného prostoru RGB a HTML. To umožnuje používat vzorník jak pro klasické publikování (tisk - CMYK), tak i elektronické publikování (PDF - RGB) a internet (HTML). Pod CMYK hodnotami je uvedeno číslo výchozí barvy Pantone Palette.

  Vzorník je vyhotoven ve variantě Uncoated - tedy na nenatíraném pololesklém papíře.

  Přehled CMYK vzorníků si můžete prohlédnout v přehledném dokumentu zde. Máte-li zájem o další produkty, které nejsou standardně v nabídce na DTPobchod.cz, kontaktujte produktového manažera. Viz níže.

  Poslat dotaz

  Dotaz k tomuto produktu

  Váš e-mail
  Dotaz
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

  Parametry

  Všechny produkty

  Výrobce DTP Studio

  Vzorníky a písma

  Typ použití Srovnávací & CMYK
  Obor použití Tisk a předtisková příprava
  Materiál vzorníků Papír
  Vzorníky Jednotlivé

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.