Produkt je vyřazen!

Produkt již není v naší nabídce.

Kontaktujte prosím, manažera produktu:

specialista DTP

dtp@dtpobchod.cz

Canon Satin Photo Paper 240 g/m2

role 152,4 cm x 30 m (60") 
Canon Satin Photo Paper 240 g/m2
Vynikající pololesklý papír pro inkoustový tisk s lesklým fotografickým potahem pro přirozené podání barev tisku grafiky, prezentací a fotografií.
 
Koncová cena bez DPH
5 157 Kč
Výrobce
Canon
DPH
21%
Kód
DC1927B-17VZ
Part No.
6063B005AA

  Popis produktu

  Vynikající pololesklý papír pro inkoustový tisk s lesklým fotografickým potahem pro přirozené podání barev tisku grafiky, prezentací a fotografií.
  Tento papír je rychleschnoucí, odolný proti znečištění. Tisky dosahují vysoké density barev, přesnosti a obrazové ostrosti.
  Papír je kompatibilní s širokou škálou dye based a pigmentovy´ch digitálních tiskáren.
  Je určen pro tisk vyžadující vysokou kvalitu především fotografické produkce.
  Laminace není vyžadována, snadná manipulace.
  Použití: Fotografie, grafika, DTP.

  Tisk: Pro nejlepší výsledky použijte maximální tiskovou kvalitu. Saturace barev se mohou lišit vzhledem k velikosti ink. kapky a vlhkosti prostředí. Inkoustové limity by měly být optimalizovány pro používanou tiskárnu, inkoust a tiskový software.  Příliš velké množství inkoustu může způsobit zvlnění papíru. Délka schnutí je závislá na vlhkosti prostředí.

  Manipulace: Pro ochranu povrchu proti prachu, otěru a působení vzduchu je doporučena laminace. Přestože je schnutí vizuálně téměř okamžité, doporučujeme tisky nechat stabilizovat přibližně 3 hodiny před laminací.  Pro ochranu proti pronikání vlhkosti do vrstev papíru doporučujeme laminovat s přesahem hrany asi 5—6 mm.  Laminace musí být vždy aplikována nejprve na potištěnou stranu pro eliminaci možného zvlnění materiálu. Je možné laminovat za tepla i za studena.

  Ideální podmínky skladování: Skladujte papír pouze v originálních krabicích, mimo dosah přímého slunečního světla, v běžných podmínkách (23 °C, 50 % RV).  Před použitím nechte materiál přizpůsobit podmínkám v místnosti (obzvláště v zimních měsících). Ve vlhkém prostředí může papír absorbovat vlhkost, v suchém prostředí zase vlhkost ztrácí.  Vysoce vlhké prostředí může prodloužit dobu schnutí po tisku a způsobit potíže při laminaci.

  Skladovatelnost : 2 roky od data dodávky při skladování v ideálních podmínkách (viz výše).

  Poslat dotaz

  Dotaz k tomuto produktu

  Váš e-mail
  Dotaz
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

  Parametry

  Materiály

  Technologie tisku Inkoust
  Obor použití Digitální fotografie
  Typ Role
  Povrch Lustr, Satin, Pearl, Silk
  Rozměry materiálu role šíře 152,4 cm
  Materiál - gramáž 221 - 330 g

  Všechny produkty

  Výrobce Canon

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.