Produkt je vyřazen!

Produkt již není v naší nabídce.

Kontaktujte prosím, manažera produktu:

specialista DTP

dtp@dtpobchod.cz

Canon Glossy Photo Paper 300 g/m2

role 106,7 cm x 30 m (42") 
Canon Glossy Photo Paper 300 g/m2
Papír nejvyšší kvality pro inkoustový tisk s lesklým fotografickým potahem pro dokonalé podání barev tisku grafiky a fotografií.
 
Koncová cena bez DPH
4 562 Kč
Výrobce
Canon
DPH
21%
Kód
DC1928B-42
Part No.
1928B004AA

  Popis produktu

  Papír nejvyšší kvality pro inkoustový tisk s lesklým fotografickým potahem pro dokonalé podání barev tisku grafiky a fotografií.
  Tento papír je rychleschnoucí, odolný znečištění po výtisku. Tisky dosahují vysoké density barev, přesnosti a obrazové ostrosti.
  Papír je kompatibilní s většinou dye based, pigmentových a Ultrachrome digitálních tiskáren.
  Je určen pro tisk vyžadující nejvyšší kvalitu fotografické produkce.
  Laminace není vyžadována, snadná manipulace.
  Použití: Fotografie, grafika, DTP.

  Tisk: Pro nejlepší výsledky použijte maximální tiskovou kvalitu. Saturace barev se mohou lišit vzhledem k velikosti ink. kapky a vlhkosti prostředí. Inkoustové limity by měly být optimalizovány pro používanou tiskárnu, inkoust a tiskový software.  Příliš velké množství inkoustu může způsobit zvlnění papíru. Délka schnutí je závislá na vlhkosti prostředí.

  Manipulace: Pro ochranu povrchu proti prachu, otěru a působení vzduchu je doporučena laminace. Přestože je schnutí vizuálně téměř okamžité, doporučujeme tisky nechat stabilizovat přibližně 3 hodiny před laminací.  Pro ochranu proti pronikání vlhkosti do vrstev papíru doporučujeme laminovat s přesahem hrany asi 5—6 mm.  Laminace musí být vždy aplikována nejprve na potištěnou stranu pro eliminaci možného zvlnění materiálu. Je možné laminovat za tepla i za studena.

  Ideální podmínky skladování: Skladujte papír pouze v originálních krabicích, mimo dosah přímého slunečního světla, v běžných podmínkách (23 °C, 50 % RV).  Před použitím nechte materiál přizpůsobit podmínkám v místnosti (obzvláště v zimních měsících). Ve vlhkém prostředí může papír absorbovat vlhkost, v suchém prostředí zase vlhkost ztrácí.  Vysoce vlhké prostředí může prodloužit dobu schnutí po tisku a způsobit potíže při laminaci.

  Skladovatelnost : 2 roky od data dodávky při skladování v ideálních podmínkách (viz výše).

  Poslat dotaz

  Dotaz k tomuto produktu

  Váš e-mail
  Dotaz
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

  Parametry

  Materiály

  Technologie tisku Inkoust
  Obor použití Digitální fotografie
  Typ Role
  Povrch Lesklý (Glossy)
  Rozměry materiálu role šíře 106,7 cm
  Materiál - gramáž 221 - 330 g
  Certifikace FSC certified

  Všechny produkty

  Výrobce Canon

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.