Produkt je vyřazen!

Produkt již není v naší nabídce.

Kontaktujte prosím, manažera produktu:

specialista DTP

dtp@dtpobchod.cz

Canon Glossy Photo Paper 200 g/m2

role 43,2 cm x 30 m (17") 
Canon Glossy Photo Paper 200 g/m2
Kvalitní lesklý fotografický papír pro inkoustový tisk pro přirozené podání barev tisku grafiky, prezentací a fotografií.
 
Koncová cena bez DPH
1 355 Kč
Výrobce
Canon
DPH
21%
Kód
DC1924B-17
Part No.
6060B001AA

  Popis produktu

  Kvalitní lesklý fotografický papír pro inkoustový tisk s fotografickým potahem pro přirozené podání barev tisku grafiky, prezentací a fotografií.
  Tento papír je rychleschnoucí, odolný proti znečištění. Tisky dosahují vysoké density barev, přesnosti a obrazové ostrosti.
  Papír je kompatibilní s širokou škálou dye based a pigmentových digitálních tiskáren.
  Je určen pro každodenní tisk vyžadující vysokou kvalitu.
  Laminace není vyžadována, snadná manipulace.
  Použití: Fotografie, plakáty, reprodukce grafiky, výstavní grafika, DTP.

  Tisk: Pro nejlepší výsledky použijte maximální tiskovou kvalitu. Saturace barev se mohou lišit vzhledem k velikosti ink. kapky a vlhkosti prostředí. Inkoustové limity by měly být optimalizovány pro používanou tiskárnu, inkoust a tiskový software.  Příliš velké množství inkoustu může způsobit zvlnění papíru. Délka schnutí je závislá na vlhkosti prostředí.

  Manipulace: Pro ochranu povrchu proti prachu, otěru a působení vzduchu je doporučena laminace. Přestože je schnutí vizuálně téměř okamžité, doporučujeme tisky nechat stabilizovat přibližně 3 hodiny před laminací.  Pro ochranu proti pronikání vlhkosti do vrstev papíru doporučujeme laminovat s přesahem hrany asi 5—6 mm.  Laminace musí být vždy aplikována nejprve na potištěnou stranu pro eliminaci možného zvlnění materiálu. Je možné laminovat za tepla i za studena.

  Ideální podmínky skladování: Skladujte papír pouze v originálních krabicích, mimo dosah přímého slunečního světla, v běžných podmínkách (23 °C, 50 % RV).  Před použitím nechte materiál přizpůsobit podmínkám v místnosti (obzvláště v zimních měsících). Ve vlhkém prostředí může papír absorbovat vlhkost, v suchém prostředí zase vlhkost ztrácí.  Vysoce vlhké prostředí může prodloužit dobu schnutí po tisku a způsobit potíže při laminaci.

  Skladovatelnost : 2 roky od data dodávky při skladování v ideálních podmínkách (viz výše).

  Poslat dotaz

  Dotaz k tomuto produktu

  Váš e-mail
  Dotaz
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

  Parametry

  Materiály

  Technologie tisku Inkoust
  Obor použití Digitální fotografie
  Typ Role
  Povrch Lesklý (Glossy)
  Rozměry materiálu role šíře 43,2 cm
  Materiál - gramáž 171 - 220 g
  Certifikace PEFC certified

  Všechny produkty

  Výrobce Canon

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.