Akzidenz Grotesk

28.11.2002 - Software

Nabídka plně lokalizovaných písem firmy Berthold je opět bohatší. Nyní čítá 33 řezů ve třech rodinách. Písma ve formátu Adobe Type 1 jsou automaticky dodávaná s licencí pro 5 uživatelů.

Firma Berthold nově lokalizovala celou sadu rodin Akzidenz Grotesk. Jedná se o rodiny: Akzidenz-Grotesk® CE, Akzidenz-Grotesk® Condensed CE a Akzidenz-Grotesk® Extended CE. Kolekce Akzidenz-Grotesk Collection CE tak nyní obsahuje 33 lokalizovanych řezů, který obsahuje tři rodiny: Akzidenz-Grotesk® CE - obsahuje celkem 13 řezů včetně znaku Eura, Akzidenz-Grotesk® Condensed CE - obsahuje celkem 12 řezů včetně znaku Eura, Akzidenz-Grotesk® Extended CE - obsahuje celkem 8 řezů včetně znaku Eura.
Všechna písma jsou ve formátu Adobe Type 1. Obsahuje licenci pro 5 uživatelů. Rozšíření licence na větší počet uživatelů, případně na celou firmu je možné, v případě zájmu si prosím vyžádejte nabídku. Dodává se v CE (Central European) verzi. CE verze obsahuje kromě znaků české a slovenské abecedy znaky pro jazyky následujících zemí: Estonsko, Litva, Lotyšsko, Maďarsko, Polsko, Slovinsko a Srbsko. Písmo můžeme po zaplacení dodat emailem prakticky okamžitě.
[Další informace]
[Návrat na titulní stránku]


PŘIHLÁSIT DTPnews

Informace o novinkách, slevách a speciálních akcích e-mailem. Zaregistrujte se!

Aktualizováno:
21.7.2019, 6:35
Skladová dostupnost:
online