AccuBarcode Pro Plus (2D) Win

AccuBarcode Pro Plus (2D) Win
Uživatelsky příjemné programové vybavení na tvorbu profesionálních čárových kódů s vysokou přesností. Výsledkem je formát EPS.
 
16 490 Kč
13 628  Kč bez DPH
Dostupnost
Dostupnost na pobočkách
Koncová cena bez DPH
13 793 Kč
Výrobce
Heming International
DPH
21%
Kód
XCABCPP22W
Part No.
91

  Popis produktu

  AccuBarcode Pro Plus je rozšířená verze AccuBarcode Pro. Jedná se o uživatelsky příjemné programové vybavení na tvorbu profesionálních čárových kódů s vysokou přesností. Výsledkem je formát EPS pro další grafické zpracování. AccuBarcode Pro umožnuje vytvářet přes 60 běžně používaných čárových kódů. AccuBarcode Pro Plus umožnuje vytvářet stejné čárové kódy jako AccuBarcode Pro, navíc však umožnuje tvorbu: UPC-E System 1, SISAC, Paperback, písma pro Code 39, UPC/EAN a Data Matrix.

  Plné AccuBarcode Pro a AccuBarcode Pro Plus se prodávají v plné ceně na první rok užití. Po uplynutí jednoho roku je potřeba zakoupit roční maintenance (upgrady, updaty, nové funkce, nové průmyslové standardy).

  Licence softwarových produktů AccuBarcode se automaticky přepne do demo režimu po uplynutí jednoho roku od aktivace. Výrobce upozorní zákazníka měsíc před vypršením licence, že je potřeba licenci prodloužit.

  Poslat dotaz

  Dotaz k tomuto produktu

  Váš e-mail
  Dotaz
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

  Parametry

  Software

  Typ aplikace Samostatná
  Typ licence Předplatné
  Verze softwaru Nová licence
  Operační systém Win
  Jazyk aplikace Angličtina
  Určeno pro Komerční použití
  Počet licencí Jeden uživatel

  Všechny produkty

  Výrobce Heming International

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.