Powered by Smartsupp

AccuBarcode Pro Mac

AccuBarcode Pro Mac
Uživatelsky příjemné programové vybavení na tvorbu profesionálních čárových kódů s vysokou přesností. Výsledkem je formát EPS.
 
14 290 Kč
11 810  Kč bez DPH
Dostupnost
Dostupnost na pobočkách
Koncová cena bez DPH
11 893 Kč
Výrobce
Heming International
DPH
21%
Kód
XCABCP22M
Part No.
20

  Popis produktu

  AccuBarcode Pro pomáhá grafikům vytvářet kvalitní čárové kódy ve formátech EPS a dalších. Pokrývá všechny běžně používané symbologie čárových kódů, včetně UPC/EAN, Code 128, ITF, Code 39, Codabar, Code 93, MSI/Plessey, Pharmacode, Code 11, RM4SCC, Intelligent Mailing Barcode, GS1 DataBar, QR Code, PDF417, Micro PDF417, Data Matrix a MaxiCode, a stovky aplikací čárových kódů, včetně GTIN, HIBC a GS1 Coupons. Podporuje průmyslové standardy a pomáhá vám při přizpůsobení návrhu nastavením barev, rozměrů a dalších vlastností vytvářeného čárového kódu. Po uplynutí jednoho roku je potřeba zakoupit roční maintenance (upgrady, updaty, nové funkce, nové průmyslové standardy).

  Licence softwarových produktů AccuBarcode se automaticky přepne do demo režimu po uplynutí jednoho roku od aktivace. Výrobce upozorní zákazníka měsíc před vypršením licence, že je potřeba licenci prodloužit.

  Poslat dotaz

  Dotaz k tomuto produktu

  Váš e-mail
  Dotaz
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

  Parametry

  Software

  Typ aplikace Samostatná
  Typ licence Předplatné
  Verze softwaru Nová licence
  Operační systém Mac
  Jazyk aplikace Angličtina
  Určeno pro Komerční použití
  Počet licencí Jeden uživatel

  Všechny produkty

  Výrobce Heming International

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.