Produkt je vyřazen!

Produkt již není v naší nabídce.

Kontaktujte prosím, manažera produktu:

specialista DTP

dtp@dtpobchod.cz

TECHKON SpectroDens Basic

TECHKON SpectroDens Basic
Ruční spektrální denzitometr a spektrofotometr v jednom pro měření a ověření kvality tisků, nátisků či předloh.
 
Koncová cena bez DPH
85 281 Kč
Výrobce
Techkon
DPH
21%
Kód
UZ17103
Part No.
17102

  Popis produktu

  Techkon SpectroDens Basic je ruční spektrální denzitometr a spektrofotometr v jednom, který je určen pro měření a ověření kvality tisků, nátisků či předloh. Využití nalezne především v předtiskové přípravě k ověřování kvality digitálních nátisků a tisků (spektrální kolorimetrická data) či v oblasti kontroly kvality ofsetového tisku (především denzitometrická měření). Jedná se o moderní ruční ergonometrické zařízení s kvalitním designem a displejem.

  Obsahem produktu je: přístroj SpectroDens, nabíjecí konzola a napajení, praktický obal, USB kabel, CD se softwarem SpectroConnect (systémové požadavky: Windows XP, Windows Vista a Windows 7), manuál s ISO 9000 certifikátem. Volitelné doplňky: menší apertura (3 mm ve standardu, 1,5 mm volitelně), UV-Cut filtr, tištěný kalibrační proužek TCS Digital nebo barevná reference SpectroCheck. Na vyžádání může být z výroby přístroj nastaven s českou lokalizací.

  Váha přístroje: 520 gramů, rozměry: 65 x 65 x 190 mm.

  Přístroj se dodává ve třech variantách - Basic, Advanced a Premium podle funkčnosti přístroje:
  SpectroDens Basic měří automatické denzity, CMYK denzity (s referenčním měřením), velikost bodu, nárůst tiskového bodu, kontrast, vyvážení barev a šedé, trapping (Preucil).
  SpectroDens Advanced - má stejné funkce jako verze Basic a navíc: charakteristiky tiskové křivky, spektrální denzity pro přímé barvy, funkce Trend Express mini, hodnoty zdvojení, velikost bodu - Yule-Nielsen, trapping (Brunner a Ritz), spektrum denzit, CIE L*a*b, deltaE L*a*b, CIE XYZ, CIE, remisní spektrum, barevné knihovny, Gracol G7.
  SpectroDens Premium - má stejné funkce jako verze Advance a navíc: CIE L*C*h*ab, CIE L*u*v, CIE L*C*h*uv, CIE xyY, DIN Lab99, deltaE*cmc, deltaE*CIE94, deltaE CIE2000, kontrola ISO norem - ISO 12647, kontrola přímých barev, index metamerie, ověření s odchylkami, průměry, ověření podle Ugra/Fogra media wedge.

  Poslat dotaz

  Dotaz k tomuto produktu

  Váš e-mail
  Dotaz
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

  Parametry

  Všechny produkty

  Výrobce Techkon

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.