Satechi Clamp Hub Pro, pro iMac (Pro) s USB-C (2017), stříbrný


Výrobce:Mac příslušenství 
Kód:DXSTTCIMHS
Dostupnost:
3-4 týdnynapověda
Koncová cena:1 056 Kč bez DPH
Vaše cena: 982  Kč  bez DPH
1 190 Kč  s DPH a poplatky
Záruka:12 Měsíců
Záruka spotřebitel:24 Měsíců
 x
 Nastavit hlídacího psa
Ohlídá snížení ceny, oznámí zboží skladem

Popis

Exkluzivně navrženo pro nové modely iMac Pro a iMac 2017 pro pohodlný přístup k nejoblíbenějším portům a zařízením.

Rozbočovač Satechi dodává iMacu (Pro) jeden port USB-C (pouze data), 3 porty USB 3.0 (až 5 Gb/s) a čtečky karet Micro/SD. Jednoduše zapojte do jednoho z Thunderbolt 3 konektorů iMaca a pomocí nastavitelnému knoflíku připevněte rozbočovač ke spodní části stolního počítače. Bez nutnosti dalších ovladačů nebo instalace oceníte Satechi Aluminium Type-C Clamp Hub Pro díky zjednodušení svého pracovního prostoru, kdy elegantní povrch z leštěného hliníku doplňuje vaše příslušenství Apple. K dispozici ve dvou moderních barvách - vesmírně šedé a stříbrné.

Hlavní vlastnosti:

  • Výhradně určen pro iMac: Navrženo pouze pro modely iMac 2017 s porty USB-C, včetně 2017 iMac Pro, iMac Retina 4K a 27-palcových 5K modelů.
  • Plug & Play: Pomocí nastavitelného knoflíku bezpečně upevněte rozbočovač ke spodní části iMacu (Pro), abyste měli pohodlný přístup k nejoblíbenějším portům a zařízením. Bez nutnosti složitých ovladačů nebo instalace jednoduše připojíte zařízení k rychlému a bezpečnému přenosu dat.
  • Všechno v dosahu: Rozšiřuje porty na přední stranu iMacu (Pro), což vám umožní pohodlný přístup ke všem vašim periferním zařízením. Bezpečně připevněný nastavitelným knoflíkem je rozbočovač vybaven portem USB-C, 3 porty USB 3.0 a čtečkami karet Micro(SD), a to prostřednictvím jediného připojení USB-C.
  • Shodte svůj iMac: Pečlivě navržené pro doplnění iMacu (Pro) z elegantního leštěného hliníku. Stejně elegantní a funkční pro perfektní doplnění pracovního prostoru. K dispozici ve 2 moderních barvách, vesmírně šedé a stříbrné.

Technická specifikace:

  • KOMPATIBILNÍ ZAŘÍZENÍ: modely 2017 - iMac Pro, iMac Retina 4K a 27-palcový iMac 5K
  • TYP KONEKTORU: USB-C, typ C
  • ROZMĚRY A HMOTNOST: 11,76 cm x 3,33 cm x 1,12 cm, délka kabelu 15 cm, 60 gramů


Stránky o produktu:
https://satechi.net/collections/usb-type-c/products/aluminum-type-c-clamp-hub-pro

Zařazení produktu
>> Hardware  >  Huby, webkamery  >  USB rozhraní
 dotaz  Máte dotaz?
Produktovým manažerem tohoto výrobku je Antonín Štogr. Zde můžete zadat Váš dotaz k tomuto produktu, nezapomeňte správně vyplnit mailovou adresu.
AntiSpam: 2 plus 3 =

PŘIHLÁSIT DTPnews

Informace o novinkách, slevách a speciálních akcích e-mailem. Zaregistrujte se!

Aktualizováno:
12.12.2019, 15:30
Skladová dostupnost:
online