QuarkXPress: vyberte si svůj magický bundle!

10.9.2010 - Software

Až do 30. listopadu 2010 nabízíme "magický bundle" zdarma. Kupte si plnou verzi či upgrade Quarku, produkt si zaregistrujte a vyberte si dárek zdarma.

"Magický bundle" zdarma.

Ještě zajímavější nabídku nachystala firma Quark pro všechny, kdo nezaváhají a pro nákup se rozhodnou do 30. listopadu 2010.  Rychlí mají šanci si ke svému Quarku vybrat také dárek. Volit mohou ze dvou „magických“ bundlů. Oba obsahují 1000 OpenType fontů.
Pokud zvolíte první z obou balíčků –  „Magic Software Bundle“, k fontům dostanete navíc ještě dva mocné doplňky společnosti Markzware – Markztools pro prevenci, kontrolu a opravu poškozených dokumentů a ID2Q pro převod dokumentů ve formátu InDesign. Tento balíček je vhodný zejména pro „jablíčkáře“, protože MarkzTools je jen ve verzi pro Mac OS X.
Druhý balíček „Magic Maintenance Bundle“ nabízí k fontům zdarma 12 měsíční „maintenance“ smlouvu. Ta, mimo jiné, zaručuje po dobu trvání smlouvy upgrade na novou verzi zdarma.

Pro zíkání magického bundlu je třeba, aby se zákazník zaregistroval na stránkách společnosti Quark a zvolil jednu z možností. Magický bundle je nabízen ke komerčním plným verzím a k upgradům.  
A to už se opravdu vyplatí, souhlasíte?
Další informace naleznete na www.quark.cz.

[Další informace]
[Návrat na titulní stránku]


PŘIHLÁSIT DTPnews

Informace o novinkách, slevách a speciálních akcích e-mailem. Zaregistrujte se!

Aktualizováno:
23.8.2019, 16:18
Skladová dostupnost:
online