Produkt je vyřazen!

Produkt již není v naší nabídce.
Kontaktujte prosím, manažera produktu:

Antonín Štogr
stogr@quentin.cz

 

invisibleSHIELD HDX pro Apple iPhone 6/6S Plus- extrémně odolná folie na přední stranu


Výrobce:iOS skla a obaly 
Kód:MTZGIPPHXS-F00
Záruka: Doživotně
Záruka spotřebitel:24 Doživotně
 x
 Nastavit hlídacího psa
Ohlídá snížení ceny, oznámí zboží skladem
 
Popis
Patentovaná neviditelná ochrana pro Váš telefon iPhone - display HD / Extreme - pro čistý obraz a snadnější instalaci. V ceně je zahrnuta doživotní garance výměny po dobu životnosti Vašeho telefonu iPhone.

Jako světová jednička v ochraně mobilních zařízení, představuje ZAGG po celosvětovém úspěchu fólií z řad Original, HD, EXTREME a Glass řadu invisibleSHIELD HD eXtreme. Jedná se o novou fólii, která dokonale chrání elektroniku před poškozením. InvisibleSHIELD HD eXtreme kombinuje veškeré potřeby uživatelů v dokonalou ochrannou fólii. Výjimečná průzračnost, extrémní ochrana a jednoduchá instalace. Žádná jiná fólie nenabízí tolik. InvisibleSHIELD HD eXtreme je perfektní volbou, je to ochrana typu „vše v jednom“.

Zdokonalená průzračnost.
Hladký jako sklo.
3x pevnější než sklo – extrémní ochrana před poškozením displeje.

Díky „šoku-odolné“ vrstvě je váš telefon vždy v nejlepších rukách, dokonce i když vám vypadne z ruky.

Originální fólie invisibleSHIELD HD eXtreme funguje na principu Nano-Memory technologie viditelné jako velmi subtilní struktura na povrchu fólie. Tento perfektní prvek nabízí těchto pět hlavních benefitů:

Trvanlivost - samoléčivá schopnost se vyznačuje neuvěřitelnou odolností proti škrábancům a poškozením a významně prodlužuje životnost Vašeho přístroje.
Pokrytí - díky maximální schopnosti přilnutí a flexibility je možné, aby invisibleSHIELD HD eXtreme pokryl všechny rohy a zakřivení přístrojů lépe než napodobeniny invisibleSHIELDu HD eXtreme.
Jednoduchá instalace - lepší přilnutí a měkkost fólie navíc zjednodušuje aplikaci na zařízení.
Ochrana proti pádu - lepší povrchové vlastnosti fólie zajišťují lepší ochranu drahých zařízení proti pádu, vyklouznutí z ruky a spadnutí z kluzkých povrchů.
Redukce odlesků - invisibleSHIELD HD eXtreme na Vašem zařízení vytvoří takřka neviditelný povrch (0,2 mm), a tím pomáhá redukovat odlesky a snižuje viditelnost otisků prstů, přičemž ovšem zachovává maximální průhlednost.

Na tento produkt platí doživotní garance.
Postup pro uplatnění reklamace najdete zde


Zařazení produktu
>> iPhone/iPad/iPod a příslušenství  >  iPhone příslušenství  >  Pro iPhone 6 Plus
>> ZAGG
 dotaz  Máte dotaz?
Produktovým manažerem tohoto výrobku je Antonín Štogr. Zde můžete zadat Váš dotaz k tomuto produktu, nezapomeňte správně vyplnit mailovou adresu.
AntiSpam: 2 plus 3 =

PŘIHLÁSIT DTPnews

Informace o novinkách, slevách a speciálních akcích e-mailem. Zaregistrujte se!

Aktualizováno:
17.6.2019, 21:26
Skladová dostupnost:
online