Fotopapír Ilford Gold Fibre Gloss získal prestižní TIPA ocenění

11.5.2016 - Materiály

tipS potěšením oznamujeme, že fotopapír ILFORD GALERIE Prestige Gold Fibre Gloss získal prestižní TIPA ocenění v kategorii “Nejlepší Inkjet Photo Paper” roku 2016.

Asociace TIPA se skládá z editorů 30 nejvýznamnějších fotografických časopisů z 15 zemí pěti kontinentů. Porota posuzuje nejnovější produkty grafického trhu a vybere vítěze na základě celé řady faktorů včetně produktového designu a inovací.
 
ILFORD byl oceněn prestižní cenou TIPA za fotopapír GALERIE Prestige Gold Fibre Gloss v kategorii Nejlepší Inkjet Photo Paper. Jedná se už o pátý výrobek z řady GALERIE Prestige oceněný TIPA Award, dříve to byl GALERIE Prestige Gold Fibre Silk, Galerie Prestige Smooth Pearl a Gloss a Galerie Prestige Gold Mono Silk.

Arnoud Mekenkamp, ​​společný generální ředitel ILFORD Imaging Europe říká: "TIPA je mezinárodně uznávané ocenění a jsme rádi, že řada GALERIE Prestige byla poctěna popáté cenou TIPA. Naším posláním je nabídnout fotografům nejlepší kvalitu fotografických produktů na trhu a asociace TIPA potvrdila, že řada GALERIE je stále v čele inovací materiálů v kategorii inkjet fotopapírů. "
[Další informace]
[Návrat na titulní stránku]


PŘIHLÁSIT DTPnews

Informace o novinkách, slevách a speciálních akcích e-mailem. Zaregistrujte se!

Aktualizováno:
21.7.2019, 7:16
Skladová dostupnost:
online