Powered by Smartsupp

Esko ArtPro+ Essentials

První nová licence 
Esko ArtPro+ Essentials
Intuitivní PDF editor pro prepress obalů.
 
397 290 Kč
328 339  Kč bez DPH
Dostupnost
Dostupnost na pobočkách
Koncová cena bez DPH
337 264 Kč
Výrobce
Esko
DPH
21%
Kód
ES9650405T
Part No.
9650405T

  Popis produktu

  ArtPro+ přichází s další generací intuitivního PDF editoru. Redukuje chyby při úpravě dat. Místo speciálního datového formátu pracujete přímo se standardním PDF. Pro úpravy máte k dispozici široké sady nejrůznějších nástrojů, které zohlední veškeré Vaše požadavky.

  • ArtPro+ importuje i normalizovaná PDF a ArtPro soubory a ukládá metadata, jako informace ohledně rastrování, barevnosti či informace o čárových kódech
  • Soubory PDF upravené pomocí ArtPro+ jsou kompletní a obsahují veškeré informace. Splňují nejnovější normu PDF pro packaging ISO 19593
  • ArtPro+ umožňuje tisk variabilních tiskových dat nezbytných pro výrobu etiket či obalů z hladké lepenky
  • ArtPro+ automatizuje opakující se výrobní kroky v přípravě dat, zaručuje standardizaci výrobního procesu a zajistí mu vyšší produktivitu

  Mezi jeho nejdůležitější funkce patří

  Trapping

  Trappovat můžete doslava na expertní úrovni pomocí funkcí Instant Trapper a Automatic Trapper. Díky zcela nové technologii trappování, která bere v potaz i estetiku výsledku, se nezbytná úprava i velmi složitých objektů uskuteční během několika okamžiků.

  Web and sheet layout 

  Pomocí funkce step and repeat dokážete vytvářet vyřazení s několikanásobnými produkcemi užitků na archu. Ke grafickým objektům je možné přiřazovat dynamické značky a pomocí inteligentního vyřazování automaticky umísťovat grafiku na arch
  PDF Action Lists Operaci provedete pouze jednou, přidáte ji do seznamu a příště už tento krok bude probíhat automaticky. Seznamy PDF-akcí umožňují operátorům automatizovat předtiskovou přípravu bez speciálních programátorských či skriptovacích dovedností. Stačí přetáhnout akci do seznamu a je hotovo.

  Quality control 

  Dokumenty se kontrolují dle přednastavených Enfocus PitStop profilů. Inteligentní režimy zobrazení upozorňují DTP operátora na eventuální chyby, aby se nepřenesly do následné produkce.

  ArtPro+ text recognition 

  Aplikace ArtPro+ rozpoznává primární textové objekty v PDF a převede je zpět do textových bloků. Funkce rozpoznávání znaků a písem pak dovedou převést písma v křivkách zpět na editovatelný text pro snadné úpravy.
  Non-destructive warping Díky této funkci můžete nedestruktivním způsobem deformovat grafiku a kompenzovat tak různá zkreslení vznikající během procesu výroby různých typů obalů (shrink sleeves, kónické deformace atp.)

   

  Srovnání verzí

    ArtPro+ Essentials ArtPro+ Advanced
  Editování v nativním PDF
  Preflight Enfocus
  Bílý podtisk, lak, sytá černá
  Interaktivní trapping
  Rozpoznávání textu
  Propojení s Extensis serverem (fonty)
  Dynamics Marks
  PDF Action Lists
  Šablony variabilních dat
  Preflight variabilních dat
  Nedestruktivní warping
  Automatický trapping x
  Step & Repeat x
  Layout na bázi CADu x

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   


  Poslat dotaz

  Dotaz k tomuto produktu

  Váš e-mail
  Dotaz
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

  Parametry

  Software

  Typ aplikace Samostatná
  Typ licence Trvalá
  Verze softwaru Nová licence
  Operační systém Win
  Jazyk aplikace Angličtina
  Určeno pro Komerční použití
  Počet licencí Jeden uživatel

  Všechny produkty

  Výrobce Esko

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.