EIZO CS2410 - ColorEdge černé

EIZO CS2410 - ColorEdge černé
Pro fotografy, filmaře nebo grafiky hodlající pracovat jen v barevném prostoru sRGB představuje CS2410 dokonalý základní monitor.
 
 s DPH
13 891 Kč
13 690 Kč
11 314  Kč bez DPH
Dostupnost
Dostupnost na pobočkách
Koncová cena bez DPH
12 596 Kč
Výrobce
Eizo
Záruka
5 Roky
Recyklační poplatek
40.50 Kč , DPH:  21%  (Monitory do 25”)
Vaše cena  s RP*
11 314 Kč
DPH
21%
Kód
DXECS2410-BK
Part No.
CS2410-BK

  Popis produktu

  Eizo ColorEdge CS2410 patří do základní modelové řady grafických monitorů EIZO, přesto se pyšní vynikajícími parametry, 16bitovou tabulkou LUT, homogenním zobrazením a možností hardwarové kalibrace. Pokud pracujete v sRGB prostoru, je tou správnou volbou. Díky rozsáhlé tovární kalibraci je připraven k okamžitému použití a k věrné reprodukci fotografií, videa nebo grafiky.


  Vynikající kvalita obrazu zaručuje ostré snímky

  Obrazovka si vás získá vysokým rozlišením (1920 x 1200 bodů), velmi dobrým kontrastním poměrem 1000:1 a jasem 300 cd/m2. Obrázky a snímky budete moci zpracovávat přímo na úrovni jednotlivých obrazových bodů. A dále: Obrysy textu jsou velmi čisté a přesné. Modul LCD s panelem IPS nabízí pozorovací úhel 178, v jehož rámci jsou barevné odstíny a kontrasty v celém zorném poli uživatele skutečně stabilní.
   

   

  Konstantní homogenita obrazu na celé obrazovce

  Obvod DUE (Digital Uniformity Equalizer) zaručuje minimální odchylky jasu a barevnosti jednotlivých obrazových bodů na celé ploše obrazové plochy monitoru. Účinek: Barevné odstíny každého bodu obrazovky jsou identické bez odchylek jasu, k nimž dochází u běžných LCD monitorů. Užíváte si tak trvale homogenní rozložení jasu a dokonalou jednotnost barev. To oceníte zejména při zpracování snímků.
   

   

  Tabulka LUT s vysokým rozlišením

  Díky 16bitové tabulce LUT reprodukuje monitor CS2410 obrazové signály velmi přesně. U tmavých barevných tónů zůstanou zachovány všechny barevné odstíny a jemná kresba. Tato spolehlivá reprodukce omezuje počet korektur a zkracuje tak drahocenný výrobní čas.
   


  Obraz bez chvění

  Monitor při jakémkoli nastavení jasu generuje obraz zcela bez chvění. Výhoda: Vaše oči se neunavují tak rychle. U obrazovky můžete pracovat delší dobu.
   

   

  Hardwarová kalibrace nástrojem EIZO ColorNavigator

  Přesnou reprodukci obrazu zajišťují jen pravidelně kalibrované monitory. Obvyklá softwarová kalibrace je zdlouhavá a často vede ke snížené kvalitě zobrazení. Model CS2410 se kalibruje hardwarově prostřednictvím programu ColorNavigator, jenž se nabízí k bezplatnému stažení.

  S programem ColorNavigator můžete bezeztrátovou kalibraci provádět rychle v několika málo krocích i bez hlubších odborných znalostí. Pokročilí uživatelé mají možnost zadávat požadované hodnoty bílého bodu, jasu a tónových křivek (gama/EOTF), jakož i další kalibrační nastavení. Kalibrace pak proběhne automaticky na základě továrního seřízení a dosahuje proto jedinečné přesnosti a rychlosti.
   

   

  EIZO ColorNavigator Software
  ColorNavigator ukládá kalibrační data přímo do tabulky Look-Up-Table v monitoru.
   

  Přesná reprodukce barev – již z výroby

  U technologie LCD se reprodukce obrazu liší panel od panelu. Proto je každý jednotlivý monitor ColorEdge přímo v továrně přesně proměřen a dokonale nastaven. Přitom se proměří velké množství bodů na křivkách gama v červeném, zeleném i modrém kanálu a podle potřeby se provede korekce. Tato jedinečná tovární kalibrace EIZO umožňuje uživatelům začít používat monitor s přednastavenými barevnými prostory ihned po vybalení. Tovární kalibrace nadto dovoluje podstatně rychlejší opakované kalibrace prováděné uživatelem prostřednictvím programu ColorNavigator.

   

  Jeden monitor, více rozhraní

  Jednodušší už to nebude: Většina koncových zařízení, tj. například stolní a přenosné počítače nebo kamery, lze připojit přímo k monitoru. Monitor je totiž vybaven různými rozhraními. To vám usnadňuje každodenní práci.
   

   

  Ergonomický a stabilní: nastavitelný stojan

  Monitor CS2410 je vybaven stojanem, který umožňuje nastavení výšky, sklonu a pootočení a který dále podporuje vodorovnou a svislou polohu obrazovky. Monitor lze nastavit podle potřeb konkrétního uživatele. Například za účelem zajištění ergonomického posezu (např. spuštění dolů až k podložce) nebo v situaci, kdy potřebujete kolegům či zákazníkům něco ukázat na monitoru.
   

   

  Dokonalá antireflexní úprava povrchu

  Panel IPS optimálně potlačuje odlesky: odrážené světlo se rozptyluje, čímž se předchází oslnění uživatele. Váš zrak je tak chráněn před přetěžováním. Dále monitor disponuje velkým zorným úhlem bez rušivých optických odrazů. To oceníte zejména v situacích, kdy obrazovku sleduje více osob zároveň.


  Stránky o produktu:

  www.eizo.cz

  Poslat dotaz

  Dotaz k tomuto produktu

  Váš e-mail
  Dotaz
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

  Parametry

  Hardware

  Použití Kancelář, Digitální fotografie, Video
  Typ dispeje IPS
  Velikost displeje 24,1"
  Rozlišení dispeje 1920 x 1200
  Barevný gamut AdobeRGB (80%), sRGB (100%)
  Poměr stran 16:10
  Pozorovací úhel 178 °
  Kontrastní poměr 1000:1
  Jas 300
  Doba odezvy 14 ms
  Vlastnosti dispeje Hardwarová kalibrace jasu, bílého bodu a gama korekce.Barevná paleta / tabulka LUT: 278 mld. barev / 16 bit.Digital Uniformity Equalizer (řízení homogenity).Rozšíření rozsahu signálu (HDMI).Potlačení šumu (HDMI).Dekodér HDCP.Standardní režimy barev / stupňů šedé: sRGB, 3x Calibration, 1 volný režim pro uživatelské nastavení.Možnosti nastavení Jas, Gama, Sytost barev, Zesílení, 6 Colors, Velikost obrazu, Input Color Format, Input Range, Signal Detection, Menu Rotation, Noise Reduction, Barevná teplota, Ořez gamutu, Barevný odstín, Vstup signálu, Jazyk OSD, Priorita DUE Funkce Button Guide.Konektory USB pro upstream: 1 x type B.Konektory USB pro downstream:3 x type A (1 × dobíjení akumulátorů výkonem 10,5 W).Videosignál DisplayPort, DVI (TMDS), HDMI (YUV, RGB).Frequency:HDMI: 15-78 kHz/23-63 Hz; DisplayPort: 26-78 kHz/ 23-63 Hz; DVI-D: 26-78 kHz/23-63 Hz.
  Rozměry 554 x 396-551 x 245
  Připojení DisplayPort (HDCP 1.3), HDMI (Deep Color, HDCP 1.4), DVI-D (HDCP 1.4)
  Obsah balení Napájecí kabel, Propojovací kabel DisplayPort – DisplayPort, Propojovací kabel HDMI – HDMI, Kabel USB, Stručný návod, Certifikát o kalibraci, Stínítko. EIZO ScreenCleaner (Zájmu nejvyšší kvality čištění bez poškrábání používat sadu ScreenCleaner), HH200HSK (Propojovací kabel HDMI pro přenos digitálních obrazových a zvukových signálů), PP200-K (Propojovací kabel DisplayPort (200 cm) pro přenos obrazových a zvukových digitálních signálů.)

  Všechny produkty

  Výrobce Eizo

  Příslušenství

   
  2 248 Kč 

  bez DPH

  2 720 Kč 

  s DPH

  pro libovolné LCD vč. iMac 21", EIZO, Benq aj. až do 26" Zamezí rušivému světlu a barvám z okolí

   
  4 537 Kč 

  bez DPH

  5 490 Kč 

  s DPH

  pro libovolné LCD vč. iMac 27" Zamezí rušivému světlu, barvám z okolí i zvědavým pohledům

  Podobné produkty

   
  26 025 Kč 

  bez DPH

  31 490 Kč 

  s DPH

  Monitor CG2420 si vás získá velmi jednoduše: zobrazuje věci takové, jaké skutečně jsou.

   

  Dárek

  13 546 Kč 

  bez DPH

  16 391 Kč 

  s DPH

  Monitor CS2420 vyniká díky mikroprocesoru EIZO, propracované elektronice a přesné kalibraci.

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.