EFI uvedla novou verzi EFI Colorproof XF 4.0 / Fiery XF 4.0

18.3.2009 - Software

EFI Colorproof XF 4.0 / Fiery 4.0EFI, Inc., přední výrobce programového vybavení pro digitální nátisk a produkční tisk, uvedla 16. března 2009 na trh novou verzi produktů EFI Colorproof XF 4.0 a EFI Fiery XF 4.0.

Mezi největší novinky verze 4.0 patří:
- tzv. Dynamic Wedge (EFI, Inc. si požádala o jeho patentování) – originální kontrolní proužek se 16, 32 nebo 64 barevnými políčky, který se zvlášť vygeneruje pro každou úlohu po analýze v ní obsažených přímých a klíčových barev. Ty se dají nejen ověřit, ale také i optimalizovat!
- XF 4.0 zahrnuje novou technologii Adobe PDF Print Engine 2.0, která umožňuje přímý tisk PDF bez nutnosti přepočtu do postscriptu a následně bitmap (tím je zpracování až o 40% rychlejší)
- nový postscriptový interpretr CPSI 3018 (PDF 1.7)
- nativní podpora Windows Vista
- tzv. inteligentní relinearizace
- nový algoritmus pro simulaci přímých barev (např. na tiskárně Canon iPF8000 lze při tisku po této úpravě dosáhnout z původní dE=16 až dE=1 při tisku přímé barvy PANTONE Reflex Blue)
- na vybraných tiskárnách (např. Epson Stylus Pro x900) lze automaticky zkalibrovat médium, vytisknout a zároveň provést ověření digitálního nátisku včetně tisku cerfikačního štítku
- tisk dvou kalibračních proužků včetně volby jejich umístění

a mnoho dalších užitečných funkcí především v oblasti produkčního tisku (nové možnosti skládání, panelování atd.). O dalších novinkách verze 4.0 se lze dočíst také na produktových stránkách http://efi.cz.
[Další informace]
[Návrat na titulní stránku]


PŘIHLÁSIT DTPnews

Informace o novinkách, slevách a speciálních akcích e-mailem. Zaregistrujte se!

Aktualizováno:
23.7.2019, 7:02
Skladová dostupnost:
online