EFI Fiery XF 7.x Cut Server Option

EFI Fiery XF 7.x Cut Server Option
Modul pro spolupráci EFI FIery XF 7 s řezacími plotry.
 
15 790 Kč
13 050  Kč bez DPH
Dostupnost
Dostupnost na pobočkách
Výrobce
EFI
DPH
21%
Kód
BE3000003262
Part No.
45177622

  Popis produktu

  EFI Colorproof XF / Fiery 4.5 přinesl podstatnou nepřehlédnutelnou novinku: spolupráci s řezacími plotry. Znamená to, že uživatel může produkovat úlohy v barevně věrném a kvalitním podání a zároveň vyřezávat požadované výstupy. EFI Colorproof XF / Fiery XF ve spoluráci s aplikací EFI Cut Server nyní umožňuje tisknout a vyřezávat na 1200 řezacích plotrech od 70 výrobců!

  Důležité funkce řešení:

  EFI Cut Server (EFI Fiery XF Cut Server Option) je samostatná aplikace pro vyřezávání a spolupráci s řezacími plotry.

  EFI Cut Server (EFI Fiery XF Cut Server Option) je buď volitelným (placený modulem) pro EFI Fiery XF 4.5 nebo je součástí Fiery XF Print & Cut & 1 YR Software Maintenance & Support Agreement. EFI Cut Server běží pouze na Windows. V rámci jedné licence může běžet EFI Cut Server paralelně na čtyřech uživatelských stanicích a každý EFI Cut Server může řídit dva řezací plotry. Celkově tedy může v rámci jedné licence běžet až 8 výstupních zařízení. Součástí EFI Cut Serveru je podpora i-Cut Level 1 a 2. EFI Fiery XF / Colorproof XF (4.1 a vyšší) v rámci použití EFI Cut Server vyžaduje EFI Fiery XF Spot Color Option (modul pro podporu přímých barev) - každá ořezová cesta musí být definována jako přímá barva. Není potřeba dále využívat software of výrobců řezacích plotrů.

  Ořezové (zaváděcí) značky a export ořezové cesty se pro řezací plotr generují v EFI Colorproof XF / Fiery XF a to jak pro jednotlivé úlohy, tak pro skládané (nesting) nebo opakované úlohy (step and repeat). Úlohy mohou být zvětšovány nebo zmenšovány či oříznuty. Ořezová cesta se připravuje v aplikacích předtiskové přípravy (např. Photoshop, Illustrator).

  Seznam podporovaných výrobců řezacích plotrů: Allen Datagraph, AnaGraph, APD, Aristo, Asbru, Automation, Brain Power, CalComp, Compact Sign, Concept Copam, Creation-PCut, Creation-Kingcut, Desay, DGI, Eagle, Emblem, Encad, Enroute, ESAB, Fargo, Foison, GCC, Gerber, GoldCut, Grafityp, Graphtec, GRI, Hewlett-Packard, Houston Instruments, iCut, Ioline, JiaChen, JinKa, JSI, King Rabbit, Kongsburg, Kroy, L-Tech, LG-Palopoli, LiYu Cut, Mecamatic, Mimaki, Mutoh, Newing-Hall, New Star, Norris Booth, Pericut, Plotter Tech, Primera Technology, ProCut, RedSail Tech, Resolve Roland, SECABO, SeikiTech, SID Signs, SolventJET Systems, Summa, Technoplot, Uniform, Upstar, USCutter, Vinyl Express, VyTek, Wild, Xpert, Zeta, Zund.

  A jak to celé funguje?

  Nejprve si musí zákazník připravit příslušná data. Stačí, když vytvoří v úloze například pomocí Photoshopu nebo Illustratoru ořezovou cestu (jako samostatnou přímou barvu) a uloží příslušný grafický formát. EFI Colorproof XF jej zpracuje a vytiskne a zároveň jej pošle do tzv. Cut Serveru, kde se následně zpracuje připravená ořezová cesta. Výstup z tiskárny se přenese do řezacího plotru a následně se spustí úloha v Cut Serveru a v řezacím plotru se provedou ořezy podle předvytvořené ořezové cesty.

  Poslat dotaz

  Dotaz k tomuto produktu

  Váš e-mail
  Dotaz
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

  Parametry

  Software

  Typ aplikace Rozšiřující modul
  Typ licence Trvalá
  Verze softwaru Nová licence
  Operační systém Win
  Jazyk aplikace Angličtina
  Určeno pro Komerční použití
  Počet licencí Jeden uživatel

  Všechny produkty

  Výrobce EFI

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.