EFI Fiery XF 7.0 Color Profiler Option


Výrobce:EFI 
Kód:BE45177619
Dostupnost:
Do týdnenapověda
Koncová cena:42 554 Kč bez DPH
Vaše cena: 40 150  Kč  bez DPH
48 582 Kč  s DPH a poplatky
kalkulackaNa splátky:
dnes 0 Kč, pak 10x Kč
 x
 Nastavit hlídacího psa
Ohlídá snížení ceny, oznámí zboží skladem
 
Popis
EFI Fiery XF Color Profiler Option - přidáním tohoto modulu do svého workflow v rámci systému EFI Fiery XF získáte integrovaný balík "vše v jednom" s důmyslnými ICC nástroji pro správu barev - od kalibrace tiskárny po ICC profil papíru a tvorbu referenčních profilů. S nástrojem pro správu barev EFI Fiery XF Color Profiler Option můžete vytvářet jednotné, předpověditelné nátisky optimalizované pro linearizovanou místní nátiskovou tiskárnu a pro zařízení nebo proces konečného zpracování - tak, abyste mohli naplnit všechny své potřeby v oblasti digitálních nátisků a fotografií. Samostatně přidaný Color Profiler Option do EFI Fiery XF můžete využít pouze v případě, že již vlastníte některý z EFI Fiery XF podporovaných spektrofotometrů (viz níže).

Vytvoření ICC profilu - několik jednoduchých kroků

Modul EFI Fiery XF Color Profiler nabízí mimořádně intuitivní uživatelské rozhraní, které uživatele krok za krokem provede procesem vytvoření profilu pro dosažení těch nejkvalitnějších výsledků bez ohledu na to, jaká je úroveň znalostí uživatele. Profil papíru popisuje barevnou charakteristiku kombinace tiskárna / papír / inkoust nátiskového zařízení; referenční profil činí totéž pro výrobní proces nebo pro standard, který je simulován - ofset, hlubotisk, flexo, ISO 12647, SWOP, Sicogif atd. S nástrojem EFI Color Profiler lze rychle a snadno vytvářet profily díky vestavěnému "barevnému know-how" - vše co je nutné udělat, je vytisknout správnou standardní tabulku, změřit ji za pomoci některého z řady podporovaných spektrofotometrů a nechat program, aby zařídil zbytek.

Klíčové funkce modulu EFI Fiery XF Color Profiler Option jsou:

- poprvé u řešení založeného na ICC - interaktivní optimalizace ICC profilů pro papíry snižováním měřeného rozdílu barev mezi nátiskem a referenčním materiálem
- editace bílých bodů tak, aby bylo možné přizpůsobit stávající papír a referenční profily různým druhům papíru bez nutnosti opětovného přepracování profilů
- podpora celé řady spektrofotometrů včetně: EFI ES-2000, Xrite i1Pro 2 (včetně IO 2), EFI ES-1000, EFI Best Eye, XRite i1, XRite iO, XRite iSis / iSis UV Cut, Barbieri Spectro LFP, Barbieri Spectro LFP Basic, Barbieri Spectro Swing, Barbieri Spectro Pad, Konica Minolta FD-5BT/FD-7, Epson SpectroProof a HP vestavěný spektrofotometr.
- linearizace založená na L*a*b hodnotách, poskytující objektivní měření a vynikající vyvážení šedé
- unikátní kalibrační škála se 44 políčky umožňuje vytvořit simulační referenční profil bez nutnosti provádět zvláštní speciální tisky (jednoduše se kalibrační proužek přiloží k jakékoliv ofsetové zakázce). Podporovány jsou Device Linky.


Stránky výrobce:
http://www.efi.cz

Zařazení produktu
>> Software  >  Digitální nátisk  >  Digitální nátisk / certifikovaný digitální nátisk / produkční tisk / RIP
>> EFI RIP  >  Digitální nátisk / certifikovaný nátisk / produkční tisk / RIP  >  RIPy pro produkční tisk a digi foto  >  Vzdálený a certifikovaný nátisk, kontrola
Bližší informace
Bližš í informace o tomto produktu naleznete na našem serveru 
Bližš í informace o tomto produktu naleznete na serveru výrobce 
 dotaz  Máte dotaz?
Produktovým manažerem tohoto výrobku je Pavel Maňas. Zde můžete zadat Váš dotaz k tomuto produktu, nezapomeňte správně vyplnit mailovou adresu.
AntiSpam: 2 plus 3 =

PŘIHLÁSIT DTPnews

Informace o novinkách, slevách a speciálních akcích e-mailem. Zaregistrujte se!

Aktualizováno:
17.6.2019, 20:52
Skladová dostupnost:
online